Як відкрити свій бізнес у виробництві.

Одним з напрямків бізнесу є виробництво, без якого сфера продажів у багатьох напрямках не мала б сенсу. І саме від налагодженого виробництва залежить якість товару, яке відіграє не останню роль у збільшенні обсягу продажів, а, значить, у збільшенні прибутку компаній, задіяних в цьому процесі.
Вам знадобиться
  • - обладнання;
  • - місце для виробництва та офісу.
Інструкція
1
Вирішіть, що саме ви будете виробляти. Від цього буде заздрість, яке обладнання вам буде потрібно. Якщо це будуть керамзитобетонні блоки, вам необхідно буде закупити верстати для виробництва блоків і бетономішалку, а якщо хлібобулочні вироби, то виробництво прийме зовсім інший формат.
2
Орендуйте місце під майбутнє підприємство. Воно також має відповідати напрямку вашої діяльності. Бажано, щоб виробництво знаходилося в межах міста для зручності ваших співробітників. Також краще всього розташувати офіс вашого підприємства в безпосередній близькості з заводом.
3
Закупити необхідну сировину для виробництва вашої продукції. Для цього знайдіть постачальників з найбільш вигідними умовами.
4
Якщо у вас не вистачає власних коштів для закупівлі обладнання та виробничого сировини, знайдіть інвесторів. Для цього вам необхідно буде скласти бізнес-план, де повинна бути відображена чітка інформація по сумі вкладень та строками окупності даного підприємства. Або ж візьміть кредит у банку.
5
Отримаєте всі необхідні сертифікати та дозволи на виробництво продукції. Також опрацюйте канали збуту вашої продукції. Ви можете продавати її самі в роздріб або ж займатися виключно оптовими поставками в роздрібні точки продажу.
6
Знайдіть співробітників в вашу розвивається компанію, які будуть безпосередньо займатися виробництвом продукції. Ці люди вже повинні мати досвід роботи, щоб ви не витрачали свій особистий час на навчання.
7
Для вирішення юридичних або бухгалтерських питань укладіть договір з компаніями, які спеціалізуються в цих областях. Це значно заощадить ваші кошти на розширення штату і дозволить займатися виключно виробничими справами.