Як потрібно годувати кошеня.

Кішка - одне з найпопулярніших домашніх тварин. Як тільки маленьке кошеня переїжджає в нову сім'ю, у всіх її членів виникає безліч питань по догляду за крихітним беззахисним істотою. Тому до появи кошеня в будинку необхідно готуватися заздалегідь. Особливо важливо ретельно продумати, як і чим годувати крихітку.
Інструкція
1
Маленький кошеня, який не досяг ще тримісячного віку, повинен мати доступ до їжі протягом усього дня. Не бійтеся того, що малюк може переїсти. Кошенята в цьому віці, як правило, більшу частину дня стрімголов гасають по дому, спалюючи всі зайві калорії.
2
До шести-семи місяців кошеня бажано перевести на дворазове харчування. До цього часу зростання малюка трохи сповільнюється, тому годування за розкладом дозволить вам контролювати кількість їжі, що з'їдається вихованцем.
3
Ніколи не годуйте кошеня відразу ж після свого ранкового пробудження, інакше він швидко зрозуміє, що для того щоб отримати ласощі, йому всього-на-всього необхідно вас розбудити. А адже малюк може зголодніти і в 5 ранку. Краще годуйте його перед тим, як піти на роботу.
4
Це ж правило застосовуйте і до вечірнього годівлі. Годуєте кошеня не відразу ж, як прийдете додому, а через деякий час. Це важливо, адже якщо ви будете спізнюватися з роботи, малюк буде нервувати. А неспокійне тварина може і похуліганити: обдерти шпалери в передпокої, розворушити землю в квіткових горщиках, «справити нужду» в недозволеному місці.
5
Годуйте кошеня тільки у відведеному для цього місці. Якщо ви не хочете, щоб він встрибували на кухонний стіл, на якому ви готуєте їжу, не годуйте його поруч з ним. Це ж стосується і обіднього столу. Не ставте миску з їжею поряд з тим предметом, біля якого ви не бажали б бачити свого вихованця.
6
Якщо під час прийому їжі ви не хочете постійно спостерігати спрямований на вас погляд і терпіти докучання чотириногого любителя поїсти, ніколи не давайте кошеняті частувань зі своєї тарілки.
7
Годуйте кошеня відварною куркою без кісток, пісної яловичиною, вареними курячими і яловичими шлунками, нирками, легенями і серцем, нежирним сиром, якими овочами, окрім картоплі, а також готовими кормами, призначеними спеціально для кошенят. Варіть малюкові рисову, вівсяну, пшеничну або гречану кашу. Включіть в раціон його харчування варений або сирий яєчний жовток. Малюка, який не досяг тримісячного віку, можете підпоювати молоком. У більш дорослих кошенят цей продукт може викликати пронос.
Зверніть увагу
А ось такими продуктами як свинина, гуска, качка, картопля, ковбаси, консерви, годувати кошеня можна. Захистите його від вживання гострої, копченої та солоної їжі.
Корисна порада
Не забудьте про те, що поруч з мискою для їжі завжди повинно бути блюдце з чистою водою, міняти яку необхідно щодня.