Як оновити драйвери на звук.

Сучасні операційні системи Windows включають в себе комплекти драйверів для багатьох популярних пристроїв. Тим не менше, використання специфічного обладнання передбачає самостійну установку потрібних файлів.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо після установки нової операційної системи ви помітили відсутність звуку , перевірте активність звукового адаптера. Дані пристрої поділяють на три типи: інтегровані в системну плату, внутрішні дискретні адаптери та зовнішні USB-карти.
2
Відкрийте меню «Пуск» і введіть в рядок пошуку слово «диспетчер». Натисніть клавішу Enter і дочекайтеся запуску нового вікна. Через деякий час буде представлений перелік доступних пристроїв. Розгорніть меню «Звукові, відео та ігрові пристрої».
3
Знайдіть звукову плату і відкрийте її властивості. Виберіть підменю «Драйвер» і натисніть кнопку «Оновити». Дозвольте системі в автоматичному режимі знайти і встановити потрібні файли.
4
Якщо даний метод не спрацював, відвідайте сайт фірми, яка розробила звукову карту або системну плату. Скачайте програмне забезпечення, що дозволяє виконувати настройку звукового адаптера.
5
Виконайте установку цієї програми. Перезавантажте комп'ютер. Перевірте наявність звукових сигналів. Іноді буває досить складно самостійно підібрати необхідні драйвери. В таких ситуаціях необхідно використовувати додаткові додатки.
6
Скачайте комплект програм Sam Drivers з сайту розробників даного ПЗ. Встановіть додаток і запустіть його. Дозвольте програмі просканувати встановлені пристрої.
7
Після завершення аналізу пристроїв і знаходження підходящих драйверів запуститься головне меню програми. Встановіть прапорці поруч з пунктами, що відносяться до звукових пристроїв. Натисніть кнопку «Встановити».
8
В меню оберіть пункт «Вибіркова установка». При появі вікна з попередженням натисніть кнопку «Все одно встановити». Можливо, дану процедуру доведеться повторити кілька разів.
9
Перезавантажте комп'ютер після оновлення драйверів. Перевірте працездатність звукової плати.