Як потрібно варити сосиски. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Багатьом знайома ситуація, коли поїсти дуже хочеться, а на приготування складного блюда часу катастрофічно не вистачає. На виручку прийдуть сосиски , які є універсальним перекусом. Приготувати їх можна швидко і без особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • ніж;
  • каструля;
  • вилка;
  • вода;
  • посуд для мікрохвильовки;
  • мікрохвильова піч.
Інструкція
1
Сосиски є продуктом вже готовим до вживання. Однак використовувати їх в їжу без попередньої теплової обробки не рекомендується. По-перше, на смак варені сосиски незрівнянно краще, ніж сирі. По-друге, термічна обробка знищить всі мікроби і шкідливі речовини, які могли утворитися в продукті під час його зберігання та транспортування. Перед тим як приготувати сосиски , обов'язково переконайтеся в їх доброякісності. Це вбереже вас від харчового отруєння.
2
Для приготування варених сосисок візьміть каструлю і наповніть її чистою холодною водою. Поставте посуд на вогонь і дочекайтеся її закипання. В цей час очистіть сосиски від целофановій плівки. Якщо ви придбали продукт в натуральній оболонці, знімати її не потрібно. Опустіть сосиски в киплячу воду і варіть їх на сильному вогні 3-5 хвилин. Дістаньте готову страву за допомогою вилки. Подавайте варені сосиски на стіл, прикрасивши їх зеленню і свіжими овочами.
3
Якщо ви хочете здивувати близьких оригінально оформленим блюдом, перед тим як опустити сосиски в воду, зробіть на кінчику кожної два неглибоких (приблизно 1-1,5 см) розрізу хрест навхрест. В процесі варіння розрізані краю розкриються, а сосиски перетворяться в екзотичні пальми. Прикрасьте їх консервованими горошком і кукурудзою, і ваше блюдо стане схоже на чудовий оазис.
4
Досить цікавий смак мають сосиски , приготовлені в мікрохвильовій печі. Звільніть їх від целофановій оболонки і акуратно проткніть в декількох місцях гострим ножем або виделкою. Покладіть сосиски на тарілку, призначену для використання в мікрохвильовці. Готуйте страву на найбільшій потужності близько 5 хвилин. Ви отримаєте апетитні ковбаски з хрусткою рум'яною скоринкою. Подавайте їх на стіл з гірчицею або кетчупом. Такі сосиски стануть прекрасною начинкою для домашніх хот-догів.