Як убезпечити свій будинок.

Наскільки б не був бідний або багатий та чи інша людина, завжди в його житлі знайдеться ласий шматочок для «злодіїв- домушників ». І нерозумно вважати, що суперкрепкая залізні двері на 100% зможе захистити житло від зловмисників. Для того щоб убезпечити свій будинок і звести до мінімуму можливість пограбування, його мешканцям необхідно дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Будьте обачні у виборі приятелів і не базікайте зайвого мало знайомим людям. Слідкуйте за тим, щоб навколо вашої дитини не крутилися підозрілі особи, адже «домушники» можуть дізнатися про «багатство», що знаходиться в квартирі, і від ваших дітей, і від ваших знайомих, і навіть від ваших сусідів.
2
Якщо ви дізналися, що у вашому будинку обікрали квартиру, не поспішайте міняти старі двері на дорогу броньовану. Такими діями ви тільки покажете злодіям, що у вашому будинку є чим поживитися. Краще старі двері залиште на місці, а за ними встановіть нові, надійніші. Вхідні двері не повинна виглядати помітно.
3
На вікна першого поверху краще встановити грати, особливо якщо поряд з ними розташована газова труба або пожежна драбина. Високі дерева під вікнами спиляєте, щоб у злодіїв не було можливості пробратися в вашу квартиру з їх допомогою. Крім цього, жителям першого поверху рекомендується щільно зашторювати вікна, щоб уникнути сторонніх цікавих поглядів.
4
Їдучи надовго з міста, створіть імітацію присутності у своїй квартирі мешканців: залиште включеним радіоприймач, світло в коридорі. Існують спеціальні пристрої, що імітують розмова, гавкіт собаки, періодично включають і вимикають світло. Якщо ви частенько їдете у відрядження, до рідних або друзям, серйозно задумайтеся про придбання такого приладу.
5
Попросіть сусідів забирати з вашої поштової скриньки всю кореспонденцію. Адже листи, газети, журнали і рекламні листівки, що пролежали в ньому пару днів, можуть розповісти злодіям про вашу відсутність.
6
Обладнайте свій будинок автономною сигналізацією. Гучний сигнал, що пролунав під час спроби проникнення в житло, як показує практика, чудово відлякує зловмисників.