Як не дати навчальну відпустку. навчальну відпустку заочникам.

Статті 173-176 Трудового Кодексу РФ встановлюють гарантії та компенсації для працівників підприємств, які поєднують роботу з навчанням та отриманням професійної освіти. До таких компенсацій належить і надання додаткових оплачуваних відпусток . Ця пільга не завжди «по кишені» власникам невеликих комерційних підприємств, і вони можуть задуматися про те, як не дати навчальну відпустку на законних підставах.
Інструкція
1
Передбачені в зазначених стаття гарантії надаються тільки тим співробітникам, які вперше отримують освіту відповідного рівня. Ви можете не дати навчальну відпустку, якщо працівник отримує другу вищу або середню спеціальну освіту. При цьому не важливо, за фахом чи ні одержуване другу освіту, це ніяк не обмовляється в Трудовому Кодексі.
2
Підставою для надання навчальної відпустки працівникові є довідка-виклик, видана навчальним закладом, в якому він проходить навчання. У тому випадку, коли ваш співробітник навчається одночасно в кількох навчальних закладах, а сьогодні таке буває досить часто, ви на законних підставах маєте право відмовити йому в наданні навчальної відпустки, якщо він був уже використаний відповідно до довідки-викликом з іншого навчального закладу.
3
Коли робоче місце на вашому підприємстві не є основним робочим місцем для цього студента-заочника, ви також не зобов'язані надавати йому навчальну відпустку. Згідно ч. 1 ст. 287 ТК РФ, роботодавець має право не надавати навчальну відпустку співробітнику, який працює за сумісництвом. При бажанні ви, звичайно, можете така відпустка надати, оскільки прямої заборони в ТК РФ не міститься.
4
Усі пільги, належні студента-заочника: оплачувана навчальна відпустка, проїзд до місця навчання та ін., Надаються тільки в тому випадку, якщо навчальний заклад, в якому він навчається, має державну акредитацію. Її необхідно підтвердити свідоцтвом про державну акредитацію.
5
Ще одним приводом для того, щоб не дати навчальну відпустку, стане умова тільки успішного навчання. Точного формулювання ТК РФ не дає, але прийнято вважати, що свідченням успішного навчання є відсутність академічної заборгованості за попередній семестр, виконання всіх робіт (курсові, лабораторні), здача заліків з усіх дисциплін, передбачених навчальним планом, і допуск до чергової сесії.
Навчальний відпустку - це додатковий відпустку для співробітників, які поєднують роботу з навчанням. Він надається в календарних днях, відповідних навчанні і не залежить від відпрацьованого часу. Компанія може оплатити його або ж це буде відпустку за свій рахунок, ці формальності описані в трудовому договорі кожного працюючого студента. Слід пам'ятати, що крім навчального відпустку а ви маєте право на оплачувану щорічну відпустку .
Інструкція
1
Напишіть заяву на ім'я керівника компанії. У правому верхньому куті напишіть звичайну «шапку», в центрі слово «Заява», а далі текст: «Прошу надати мені навчальний відпустку із збереженням середньої заробітної плати (за свій рахунок) на період з ... по ... для здачі екзаменаційної сесії в (назва навчального закладу) .До заяви додають довідку-виклик ».
2
Надайте в бухгалтерію довідку-виклик і довідку-підтвердження з відміткою про здачу іспитів і переведення на наступний курс після закінчення відпустку а.
3
Роботодавець повинен на підставі заяви видати наказ про надання вам навчального відпустку а, де ви повинні распісаться.Далее бухгалтерія повинна зробити розрахунок відпустку них і оформити їх у записку -Розрахунок про надання відпустку а.
4
Потім дані про навчальний відпустку е вносять у вашу особисту картку, яка зберігається в бухгалтерії. У цій картці є спеціальний розділ «Відпустка». Також в табелі робочого часу повинні вказати, що ви перебуваєте в навчальному відпустку е.
5
Якщо відпустку оплачувану, то суму відпустку вих вам повинні виплатити не пізніше, ніж за три дні до початку відпустку а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V4n007GuURQ