Як відправити папку.

Дуже часто при листуванні через мережу інтернет виникає необхідність поділитися певними файлами з співрозмовником. Практично всі поштові сервіси пропонують своїм користувачам можливість обмінюватися не тільки листами, але і певною кількістю файлів. У цій статті ви дізнаєтеся, як відправити своєму співрозмовнику папку з файлами.
Вам знадобиться
  • Програма архіватор.
Інструкція
1
Перед відправкою папки з файлами поштою найкраще помістити її в архів. Для цього вам необхідно у себе на комп'ютері встановити одну з численних програм архіваторів. Для архівації будемо використовувати одну з найпопулярніших програм - WinRAR.Ітак, архіватор у вас встановлений. Потрібні файли поміщені в папку , яку ви хочете відправити. Клікніть правою кнопкою миші на папці, в випадаючому меню виберіть значок програми WinRAR і функцію «додати до архіву".
2
З'явиться вікно програми, де потрібно буде ввести назву архіву, який ви будете відправляти. Тисніть «ОК». Розпочнеться процес архівації, і файли будуть поміщені в архів.
3
Після цього відкрийте свою електронну пошту. Виберіть пункт «написати лист». У вікні, пропишіть адресу, тему і текст листа. Далі, знайдіть кнопку «Прикріпити файл».
4
У вікні виберіть архів з файлами, які потрібно відправити. Натисніть кнопку «Відкрити».
5
Почнеться завантаження архіву на сервер. Після цього ви побачите архів, прикріплений до вашого листа. Натисніть кнопку «Відправити». Лист з прикріпленим архівом відправиться адресату.
Корисна порада
Таким способом краще відправляти файли до 5 мб. Якщо файли більше 5мб., То вони автоматично розіб'ються програмою на декілька файлів. Це може статися некоректно. Тому краще самому заздалегідь зберегти файли в архіви по 5 мб і потім окремо прикріплювати їх до листа. Ну а якщо папка з файлами дуже велика (700 - 1000 мб.), То для відправки краще скористатися спеціальними файлообмінними сервісами.