Як видалити історію чату.

Листування між користувачами за допомогою різноманітних інтернет-ресурсів дуже актуальна і затребувана. Однак бувають ситуації, коли сліди такого спілкування необхідно знищити, щоб вони не стали доступні іншим особам.
Інструкція
1
Щоб видалити історію повідомлень з ICQ відкрийте вікно листування з необхідним користувачем. Для видалення якогось конкретного повідомлення встановіть на нього курсор і натисніть Delete на клавіатурі або кнопку «Delete selected messages» («Видалити вибрані повідомлення»). Якщо хочете видалити кілька повідомлень, просто виділіть їх і скористайтеся тими ж самими опціями. Щоб очистити історію повністю, натисніть на пункт «Delete all messages» («Очистити»).
2
Для видалення історії листування з QIP, відкрийте вікно з повідомленнями, в нижній частині якого натисніть на пункт «Видалити», що дозволяє очистити всю історію спілкування з контактом. Якщо ви бажаєте очистити тільки декілька повідомлень, виділіть їх і скористайтеся тією ж самою кнопкою «Видалити».
3
Щоб видалити історію листування з Mail.Ru Agent, правою кнопкою миші натисніть по виділеному контакту. У контекстному меню виберіть пункт «Архів повідомлень», а потім кнопку «Видалити все». Завдяки цьому очиститься вся переписка з обраним користувачем.
4
В програмі Skype можливості роботи з видаленням історії листування досить обмежені. Наприклад, видалити історію повідомлень з якимось конкретним користувачем не можна, можливо лише повністю очистити всю історію спілкування відразу з усіма контактами. Щоб це зробити, зайдіть в меню «Інструменти»/«Налаштування»/«Чати і SMS - Налаштування чату»/«Відкрити додаткові настройки» і натисніть на опцію «Очистити історію ».
5
Крім цього, деякі інтернет-сервіси дозволяють взагалі не зберігати історію переписки. Іноді це буває дуже корисно, так як вчасно видалити повідомлення не завжди представляється можливим. Для цього встановіть спеціальну опцію в налаштуваннях сервісу, яка забороняє зберігати історію повідомлень.