Як увійти в базу даних.

База даних комп'ютера призначена для зберігання налаштувань операційної системи і прикладного ПЗ. Деякі додатки і настройки недоступні для звичайного користувача. Щоб отримати доступ, потрібно увійти в системний реєстр комп'ютера або ж запустити ОС від імені адміністратора.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - ОС Windows.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер або перезапустите, якщо він включений. На початку запуску операційної системи натисніть кнопку F12. При цьому на чорному екрані комп'ютера з'являються варіанти подальшого завантаження системи.
2
За допомогою клавіш «Вгору» і «Вниз» виберіть «Безпечний режим Windows» і натисніть Enter. З'являється список облікових записів цього комп'ютера і новий запис - «Адміністратор». У цього імені користувача пароль в більшості випадків не встановлений. Використовуючи цей запис, увійдіть в систему.
3
В меню «Пуск» знайдіть «Панель управління» і виберіть «Служба захисту». Створіть нове ім'я користувача, наділеного правами адміністратора, і встановіть пароль. За допомогою цього запису ще раз увійдіть в операційну систему.
4
Для входу в системний реєстр комп'ютера зайдіть в меню «Пуск», знайдіть там команду «Виконати». Відкрити потрібне вікно ви також можете поєднанням клавіш WIN і R. З'являється вікно під назвою «Запуск програми».
5
В порожньому полі «Відкрити» введіть regedit і натисніть кнопку Ок. Після виконання команди запускається реєстр комп'ютера. Зліва у вікні, знаходиться панель управління реєстром, що дозволяє змінювати настройки комп'ютера. Робота з редактором реєстру практично нічим не відрізняється від провідника.
6
Зайдіть в програму управління базою даних комп'ютера іншим способом. Для цього знайдіть на робочому столі ярлик «Мій комп'ютер» і правою кнопкою викличте контекстне меню. Натисніть «Редактор реєстру». Якщо на робочому столі не відображається «Мій комп'ютер», то зайдіть в меню «Пуск» і дійте аналогічним чином.
7
По завершенні роботи закрийте реєстр. Зберігати зміни не потрібно, так як це робиться автоматично. При цьому пам'ятайте, що скасувати зміни не можна. Тому уникайте некоректних дій - це може негативно позначитися на роботі операційної системи.