Як з блондинки стати русявою. Як отримати блондинку з темно-русявого.

Русий колір має безліч відтінків, від дуже світлого до темного. Перефарбуватися з блондинки можна в два етапи, особливо, якщо свій колір волосся ненатуральний і був раніше знебарвлений або мелірованого.
Вам знадобиться
  • - фарба для волосся;
  • - шампунь відтінку;
  • - тонік.
Інструкція
1
Щоб підібрати потрібний відтінок русявого, скористайтеся комп'ютерною технологією або для початку використовуйте шампунь відтінку або тонік потрібного кольору. Навіть якщо ви залишитеся незадоволені результатом, це легко можна буде виправити, через 4 тижні ви будете мати первісний колір волосся.
2
Якщо ви все-таки остаточно вирішили перефарбуватися з блондинки і стати володаркою природного кольору волосся, використовуйте окрашивающие склади відомих виробників. Перевага фарбування кольору блонд в будь-які відтінки полягає в тому, що не потрібно попередньо освітлювати волосся. Ви отримаєте будь-який відтінок русявого практично відразу, але при цьому не забувайте, якщо ваш колір блонд ненатуральний і ви раніше знебарвлювали локони, час впливу фарбувального складу необхідно скоротити на третину.
3
Для того щоб русявий колір волосся закріпився, проведіть повторне фарбування через 2-4 тижні. Якщо ви фарбуєте волосся вперше і блонд - це ваш натуральний колір, тримайте фарбувальний склад, нанесений на локони, рівно стільки, скільки вказано виробником на упаковці.
4
В умовах салону вам можуть провести абсолютно безпечне фарбування, і навіть на раніше знебарвлені волосся фарба ляже рівним тоном і не змиється в подальшому. При проведенні елюмініровання кожен волосся покривають захисною плівкою, тому колір волосся виходить рівним, насиченим і не змивається, як при звичайному фарбуванні. Якщо вас не влаштовуватиме той колір русявого, який вийшов, майстер змиє фарбу спеціальним складом, і ви отримаєте початковий відтінок, який був у вас до процедури фарбування. Єдиний недолік елюмініровання - це ціна. Однак безсумнівним плюсом є безпека і бездоганність кольору, чого далеко не завжди вдається досягти при звичайному фарбуванні.