Як вибрати програму схуднення.

Для бажаючих схуднути боротьба із зайвою вагою часто перетворюється на мету життя. Всілякі дієти, біодобавки, жорсткі фізичні навантаження не завжди приносять плоди або дають короткочасний результат: скинуті кілограми повертаються назад, а іноді і з надлишком. Тому для того щоб схуднути і зберегти форму, потрібно вибрати правильну програму .
Інструкція
1
Насамперед проконсультуйтеся з ендокринологом і пройдіть медичне обстеження, щоб визначити причини виникнення зайвої ваги. Здайте аналіз крові на вміст цукру, холестерину, гемоглобіну, виміряйте артеріальний тиск. Лікар може порадити, які дієти і навантаження вам можна застосовувати, а яких краще уникати.
2
Вибираючи програму для зниження ваги пам'ятайте, що короткострокові дієти допомагають схуднути за лічені тижні, але відбувається це за рахунок зменшення м'язової маси, тому втрачені кілограми повернуться так само швидко, як і пішли. Крім того, вони можуть привести до загострення хронічних захворювань.
3
Оптимальна програма схуднення розрахована на тривалий термін, оскільки ставить мету сформувати новий образ життя і харчові звички, щоб не набирати зайву вагу в подальшому. Гарна методика, як правило, включає складання плану харчування без різкої зміни звичайного раціону і розробку комплексу фізичних навантажень.
4
Правильна програма зниження ваги формує нові звички в харчуванні і способі життя: дієта поєднується з фізичною активністю, висококалорійні продукти замінюються низькокалорійними. Водночас методика не повинна передбачати різке скорочення калорій, щоб не створювати організму стресу.
5
Зверніть увагу на те, чи вимагає програма приймати біодобавки або трав'яні чаї. БАДи не проходять серйозних клінічних досліджень, тому їх ефективність і безпека не гарантується. Дія чаїв для схуднення засноване на висновку рідини з організму, що може негативно вплинути на артеріальний тиск. Якщо ви все ж вирішили худнути із застосуванням харчових добавок, обговоріть це з лікарем.
6
З'ясуйте, чи є у розробника програми зниження ваги ліцензії, патенти, сертифікати, а головне - медична освіта. Поцікавтеся, скільки людей використовували пропонований метод і успішно схудли з його допомогою, а також відзначалися які-небудь побічні ефекти його застосування.