Як назвати чорного кошеня - хлопчика. Як назвати кошеня хлопчика чорного кольору.

Коли в будинку з'являється пухнасте поповнення - кошеня, то одним з першочергових проблем є вибір імені для нового члена сім'ї. Адже не хочеться називати малюка аби як! Але особливо непросто вибрати кличку, якщо кошеня - чорний. Адже чорний кіт - вельми незвичайне створіння ... Так як же назвати свого дивного вихованця?
Інструкція
1
Визначтеся у своїх перевагах. Ваш кіт - чорний. Чи збираєтеся ви приділяти саме цим фактом увагу? Якщо вам подобається колір вашого нового вихованця, можете використовувати просту класику: малюка можна сміливо назвати Угольок, Димок, Черниш. Не влаштовує? Тоді переходимо до другого варіанту.
2
Спробуйте переінакшити просте російське ім'я або кличку на іноземний манер. Ім'я Блек або Блекі для кота буде звучати цікавіше, ніж Черниш. Просто візьміть російсько-англійський або будь-який інший словник і розважайтеся. Все-таки не те? Тоді спробуємо підійти з іншого боку.
3
Зіграйте на забобонах. Багато людей в захваті від чорних котів, але в глибині душі звично вважають їх поганим передвістям. Тут так само сміливо давайте простір уяві - від Щасливчика або Лаки (анг. Lucky - везунчик) можна додуматися аж до імені Дзюродзін - так називають бога довголіття в сінтаізме.
4
Ризикніть запозичувати ідеї з міфів і легенд. У будь міфології є божества, що асоціюються з чорним кольором - боги ночі або підземного царства. Для прикладу можете згадати про Плутон - ім'я належало богу підземного царства (до речі, Плутоном звався вугільно-чорний кіт, персонаж знаменитого оповідання Едгара Алана По). Ім'я Аїд так само непогано звучить. Люцифер - теж сильна кличка. Головне - задумайтеся, чи не буде напружувати або ображати ваших домочадців в якомусь сенсі релігійне ім'я кошеня.
5
Поставтеся до нового домочадцеві з гумором. Кошеня - маленький, кумедний, в майбутньому неповторний і привабливий чорний кіт! Він може стати ким завгодно, так чому б йому не стати приводом для посмішки? Звідти будинку свого особистого Бетмена або назвіть малюка Чорним плащем. В кінці-то кінців, чорне кошеня на прізвисько Сніжок або Рижик напевно буде відмінним приводом для посмішки!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gbIX26ypEdA
Зверніть увагу
Не варто вибирати дуже складну кличку. Тварині простіше запам'ятати і відгукуватися на короткий і ємне ім'я. До того ж врахуйте, що якщо в якості клички вибрати занадто довге або труднопроизносимое слово або сполучення слів, навряд чи вашого вихованця стануть називати саме так. Швидше за все, ім'я буде скорочено до більш простого. Будьте до цього готові і постарайтеся вибрати таку кличку, яка і при скороченні залишиться милозвучно.
Корисна порада
При виборі клички для кошеняти постарайтеся вибрати таке, яке сподобається всім вашим домочадцям. Особливо тому, хто буде займатися тваринам і витрачати на нього найбільше часу. Нехай не тільки сама тварина, але і його ім'я буде викликати у оточуючих тільки позитивні емоції.