Як намалювати меч олівцем. Як намалювати пістолет олівцем поетапно.

Для із зображенням середньовічних лицарів, японських самураїв та інших воїнів з холодною зброєю вам знадобиться вміння швидко і просто намалювати самі різні мечі . Найскладніше в цій роботі - це нанесення витіюватого візерунка на лезо і рукоятку і зображення блиску металу.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівці;
  • - ластик.
Інструкція
1
Меч є досить простим предметом - це довгий клинок з рукояткою. Але ця зброя має безліч форм, а від цього чинника залежить і спосіб його застосування. Меч у багатьох культурах є символом благородства, тому часто ця зброя прикрашали родинними гербами і девізами. Цей предмет є і витвором мистецтва, і фамільної коштовністю, і символом правосуддя, і ознакою майстерності господаря.
2
На малюнку слід точно відобразити будову зброї, його бойову міць і цінність. Меч складається з ефеса і клинка. Ефес в свою чергу має навершя, рукоять і гарду. Клинок же може бути викований прямим, загнутим (назад або вперед), однолезвійним і двухлезвійний.
3
Оберіть для свого малюнка меч, який підійде вашому героєві. Знайдіть велику чітку фотографію, щоб ви бачили всі деталі моделі. Якщо меч буде в руках персонажа картинки, намалюйте спочатку самого героя і намітьте місце для зброї. Якщо ж ви зображує один клинок, схематично відзначте його розташування на аркуші паперу і габарити.
4
Намалюйте хрест з довгою перекладиною для рукояті і клинка і поперечної для гарди. Навершя зобразите у вигляді кола. Рукоятку розширте двома округлими лініями по обидві сторони осі. Подивіться на форму гарди на фотографії, постарайтеся штрихами намітити її будову.
5
Якщо вам потрібен масивний дворучний меч, клинок буде довгим і досить широким (двухлезвійний). Вістря меча теж робиться різної форми, зверніть увагу на вашу модель.
6
Періть зайві лінії і робіть чіткий контур малюнку меча. Нанесіть орнамент, якщо передбачається його наявність. Рукоятка частенько обмотувалися шкіряними ремінцями, щоб рука воїна не зсковзувала. Відобразіть ці витки на картинці.
7
Уточнюйте малюнок і форму всіх деталей меча, робіть лінії плавними і витонченими. Виріб зброярів має стати гармонійним і вселяє повагу. М'якими штрихами попрацюйте зі світлотінню. Визначте напрям джерела світла, керуючись цим фактором, затінюють деталі меча.