Як налаштувати ip-фільтр.

Функція IP- фільтрації є списком певних діапазонів IP-адрес, які блокуються при загрузках з внутрішніх треккеров. Це може знадобитися для звільнення зовнішніх каналів та економії коштів при скороченні зовнішнього трафіку.
Інструкція
1
Для настройки IP- фільтрації необхідно включити відображення прихованих файлів і папок. В ОС Windows версії ХР викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Властивості папки» і виберіть закладку «Вид» в діалоговому вікні. Застосуйте прапорець в рядку «Показувати приховані файли і папки» і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Застосувати». Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK. В ОС Windows версії 7 також перейдіть в пункт «Панель управління» з головного меню «Пуск» і розкрийте посилання «Параметри папок». Виберіть закладку «Вид» в діалоговому вікні та застосуйте прапорець в рядку «Показувати приховані файли, папки, диски».
2
Завантажте на комп'ютер файл IP-Filter, вільно розповсюджуваний в інтернеті і розпакуйте його в папку: - ім'я_диска: Documents and Settings \% имя_пользователя% Application DatauTorrent - для версії ХР; - ім'я_диска: Usersимя_пользователяAppDataRoaminguTorrent - для версій Vista і 7 .
3
Відкрийте програму uTorrent/BitTorrent і розкрийте меню "Налаштування" верхньої сервісної панелі програми. Вкажіть пункт «Додатково» і знайдіть рядок з ім'ям ipfilter enable. Переконайтеся в тому, що значенням цього рядка є true і змініть його на false. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK, і поверніться в меню "Налаштування". Повторно виберіть пункт «Додатково» і знову змініть значення рядка ipfilter enable на true. Збережіть зроблене зміна, натиснувши кнопку OK.
4
Переконайтеся, чо відключена функція DHT і обміну бенкетами. Для цього зніміть прапорці в полях «Включити мережу DHT», «Включити DHT для нових торрентів» і «Включити обмін бенкетами» і підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Перезапустіть додаток uTorrent/BitTorrent.