Як нанести маркування. маркування дитячого саду.

У різних галузях маркування служить для різних цілей. У дитячих установах вона необхідна, щоб діти користувалися меблями, підходящою їм по росту, і не плутали предмети особистої гігієни. Потрібна вона і няням, і кухонним працівникам, оскільки кожен предмет в дитячому садку, школі або оздоровчому таборі повинен використовуватися в строгій відповідності з санітарними нормами.
Вам знадобиться
  • - набір картинок;
  • - фарба;
  • - пензлик;
  • - дані про зростання дітей.
Інструкція
1
Підберіть меблі по росту дітей. Меблі для дитячого садка випускається трьох розмірів. Не виключено, що стільчики і столи доведеться підпиляти або, навпаки, підбити. Як правило, столи та стільці маркуються геометричними фігурами. Стіл і набір стільців, призначених для дітей одного зросту, позначте однієї і тієї ж фігурою - кружечком, трикутником або квадратиком. Намалюйте значок на розі столу і спинках стільців. Застосовувати для цього можна самі різні матеріали. Краще всього наносити її олійною фарбою. Можна фігурки вирізати з кольорового паперу, наклеїти і покрити лаком. Кольоровий скотч в цьому випадку застосовувати не варто, оскільки він дуже швидко відклеюється. Складіть список дітей, які сидять за одним і тим же столом.
2
Шафки, в яких діти залишають свій одяг, теж необхідно промаркувати. Для цього дуже зручні кишеньки з оргскла. Вони кріпляться на дверцята шафок, а потім в них вставляється картинка. Але кишеньки не завжди входять в комплектацію, тому їх необхідно вирізати. Підійде тонке оргскло. Виріжте або замовте квадратики розміром приблизно 6х6см і прикрутіть їх до дверцят. Бажано купити або зробити 3 однакових набору картинок, щоб маркування на шафках в роздягальні і умивальних, а також на ліжечках була однією і тією ж. Зараз випускаються спеціальні набори картинок для маркування, вони робляться з самоклеючих матеріалів, так що кишеньки з оргскла необов'язкові.
3
На ліжечках, так само як і на шафках в умивальні, повинна бути подвійна маркування. Картинки служать для того, щоб діти знаходили свої речі. Але ліжечка і шафки для рушників маркуються ще номерами. Напишіть їх олійною фарбою. Необхідно також скласти і помістити на видному місці списки. У першій графі такого списку поміщається номер ліжечка або шафки, в другій - прізвище та ім'я дитини.
4
У дитячому закладі повинна бути промаркована кухонний посуд. У звичайному муніципальному дитячому садку діти зазвичай їдять в групі. Обід приносить няня. На кожній каструлі має бути написано, для якої страви вона призначена. На найбільших робиться маркування «1 блюдо», «3 блюдо». Каструля трохи меншого розміру відводиться для гарніру і підписується «2 блюдо». У ній же няня приносить кашу на сніданок. Окрема посуд потрібна для м'ясної страви, для салату і для хліба. На кожному предметі робиться відповідний напис. Маркування наноситься олійною фарбою.
5
Необхідно промаркувати і відра, якими няня користується під час вологого прибирання. Одним і тим же відром можна користуватися в ігровій кімнаті і спальні, а ось для туалетного має бути своє, відповідним чином промарковані. Це ж стосується і статевих ганчірок. На тій, якою миють підлоги в туалеті, повинна бути червона маркіровка. Це може бути просто пришитий до ганчірці клаптик червоної тканини. Позначені повинні бути і швабри.
6
В ясельних групах вихователь вранці оглядає дітей. Він міряє їм температуру і дивиться горло. Для шпателей має бути 2 банки. Їх теж необхідно промаркувати олійною фарбою. На одній робиться напис «Чисті шпателі», на іншій - «Брудні шпателі».