Як оформити меню в групі. Як додати меню в групі.

У 2009 році розробники соціальної мережі Vkontakte ввели функцію вікі-розмітки в групах. З її допомогою можна оформити красиве і корисне для користувача меню в групі Vkontakte.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку своєї групи і поряд з пунктом «Новости» натисніть на посилання «Редагувати». Перед вами з'явиться вікно редагування новин - це і є майбутнє меню . Для красивого оформлення обов'язково вивчіть всю документацію по вікі-розмітці на сайті Vkontakte. Для цього пройдіть по посиланню «Допомога в розмітці», що знаходиться на сторінці редагування будь вікі-сторінки, включаючи і новини групи.
2
Насправді барвисте меню груп сайту Vkontakte є всього лише зображенням, яке згодом необхідно обрізати в редакторі растрових зображень. Воно вставляється в меню групи за допомогою вікі-розмітки, а потім перелінковивают між потрібними сторінками сайту. Причому це може бути не тільки вікі-сторінка, а й звичайна сторінка сайту Vkontakte.
3
Тому, щоб красиво оформити меню групи, вивчіть і освойте один з редакторів растрових зображень, наприклад «Фотошоп» або Gimp. В редакторі намалюйте якесь зображення і вкажіть у ньому пункти меню . Ширина малюнка не повинна бути більше 400 пікселів. Далі розріжте зображення на кілька окремих частин і завантажте в альбом на сайті Vkontakte. Потім за допомогою вікі-розмітки зберіть зображення по частинах.
4
Як тільки ви освоїте документацію по вікі-розмітці і який-небудь редактор зображень, ви зможете самостійно оформляти меню групи за своїм розсудом. Тут головне - мати бажання і фантазію.
5
На жаль, з недавнього часу меню в групі за замовчуванням згорнуто. Воно представлено на сторінці групи у вигляді гіперпосилання, якшо по якій можна подивитися меню в повному обсязі. Але це зовсім не заважає створювати групи Vkontakte з барвистим меню і окремими вікі-сторінками, схожими на невеликий сайт, а в деяких випадках і на великий.