Як позбутися від боків на талії. Як позбутися від живота і боків.

Навряд чи ви зустрічали дівчину, яка не мріє від тонкої талії і плоскому, ідеально підтягнутому, животі. Як же боротися з жиром, які приховує талію і м'язи? Є кілька ефективних методів і правил, завдяки яким володаркою прекрасного підтягнутого животика ви станете дуже скоро! Отже, давайте розберемося - що ж потрібно для тонкої талії?
Інструкція
1
Вам необхідно усвідомити, що однією дієтою плоского живота не добитися. Вельми часто буває так, що через погану постави і слабких м'язів живіт наче розповзається, з'являються боки, талія просто-напросто зникає і стає непомітною, створюючи враження, що на її місці крім жиру нічого й немає. Тому, по-перше, тримаємо спину прямо, під час і сидіння, і ходьби. Спочатку ви будете відчувати, як прикладаєте до цього деякі зусилля, але незабаром ви навіть перестанете помічати, що ходите, розправивши плечі і втягнувши живіт. Кожен день робіть вкрай просте вправи - потягування. Встаньте на ширину плечей і починайте тягнутися руками вгору, напружуючи м'язи живота. Вправа це добре тим, що його можна робити скільки завгодно разів на день, а зміцнює воно одночасно і живіт, і спину (що вкрай важливо в цьому випадку).
2
Тонка талія її і прямо залежить від стану внутрішніх органів. Якщо у вас розтягнутий шлунок і забитий кишечник, то про плоский живіт ви можете не не мріяти. Так що терміново налагоджуємо роботу травної системи і позбавляємося від шлаків. Ніякого переїдання вечорами, останній прийом їжі - в 6 або 7 годин (в залежності від вашого особистого розпорядку дня). А ось снідати варто обов'язково - хороший сніданок як би "запускає" здорову роботу травної системи, надовго додає сил та енергії. Добре снідаючи вуглеводами (наприклад, вівсяною кашею), ви уникаєте переїдання в денний і вечірній час.
3
Вода. Щодня потрібно випивати не менше 7-8 склянок чистої води кімнатної температури. Щоб боротися зі шлаками, можна пити зелений чай. Правда, не більше 3-4 склянок на день. Ранок добре починати з 1 склянки дуже теплої води, яка розігріває шлунок і активізує вироблення шлункового соку. Намагайтеся не запивати їжу дуже холодними напоями - вчені провели експеримент, завдяки якому з'ясувалося, що холодна вода просто-напросто виштовхує неперетравлену їжу зі шлунка, і як наслідок - постійне відчуття голоду, ожиріння і накопичені токсини.
4
Що стосується вправ, то вам варто запам'ятати, що одним тільки хитанням преса і різних груп м'язів тонкої талії ви не досягнете. Навіть накачані, м'язи можуть ховатися під шаром накопиченого жиру. Чому? Для того, щоб позбутися жирових прошарків, вам необхідні активні фізичні навантаження - плавання, біг, велосипед або басейн. Якщо дозволяє час року і погода - займайтеся на свіжому повітрі, надходження чистого кисню тільки поліпшить справу!
Зверніть увагу
Бока і животик - це проблема багатьох жінок! Ця проблема цілком вирішувана, але, звичайно ж, сама по собі вона не вирішиться, а тільки з зусиллям волі. Допоможіть животику і боках бути у відмінній формі. Вам потрібна краса, та така, щоб її помітили всі навколо. Як позбутися від живота і боків? Як прибрати живіт і боки швидко? - Вправи.
Корисна порада
Багато жінок замислюються, як швидко позбутися від живота і боків. Але знаючи, що процес цей досить трудомісткий, відмовляються від усіх запропонованих схем. Дійсно, зайві кілограми з цією області йдуть досить важко. Салати намагайтеся заправляти очищеним маслом. Найкраще підходить оливкова або кукурудзяна. Сметана і майонез протипоказані, якщо ви хочете позбутися від живота і боків швидко.