Як вибрати відеокамеру спостереження.

Щоб убезпечити свій будинок або офіс, власники вдаються до допомоги такого обладнання, як відеокамера спостереження . У широкому асортименті, запропонованому виробниками, досить легко розгубитися. На які ж параметри необхідно звертати увагу при виборі відеокамери спостереження .
Інструкція
1
Визначтеся, який вигляд камери для вас буде найбільш підходящим: кольорова або чорно-біла відеокамера. Кожна з них має як свої недоліки, так і ряд переваг. Так, чорно-біла камера обійдеться вам набагато дешевше, при цьому вона показує більш високі результати видимості навіть при мінімальному освітленні. Кольорові камери, в свою чергу, дозволяють передати кольору об'єктів, які потрапляють в радіус її дії. Таким чином, потрібно виходити з поставлених перед девайсом завдань.
2
Скористайтеся так званої відеокамерою «День/ніч», яка при недостатньому освітленні працює в монохромного режимі, а коли світла достатньо, включається кольоровий режим.
3
Визначте, наскільки високого дозволу відеокамеру вам необхідно купувати. Якщо ви хочете проводити спостереження за об'єктом, який буде знаходитися на досить великій відстані від самої камери, а також у тому випадку, якщо необхідно буде бачити досить дрібні деталі, вам слід віддавати перевагу і вибирати відеокамери з великою роздільною здатністю.
4
Проаналізуйте дозволяють здібності моделей відеокамер. Зверніть увагу на те, що чим більшим дозволом володіє відеокамера спостереження , тим буде краще. Виберіть ту модель, яка володіє високими показниками дозволу. Це дасть можливість отримати чітку, а не розмиту картинку на моніторі.
5
Зверніть увагу на чутливість відеокамер, так як даний параметр буде впливати на загальну якість переданої картинки при поганому освітленні або ж у темний час доби.
6
Розрахуйте, який кут огляду повинен бути у вашій відеокамери спостереження . Виберіть найбільш відповідну для конкретного місця установки відеокамеру.