Як все дізнатися про куплений автомобіль. Як все дізнатися про документи.

Іноді вже після покупки автомобіля виникають сумніви ... Чи правильно вказано пробіг, чи немає прихованих неполадок, і навіть - не в угоні чи транспортний засіб. Варто вжити деяких заходів, щоб заспокоїти себе, а також уникнути неприємних наслідків.
Інструкція
1
Уважно перевірте паспорт технічного засобу. Шахрайство з ПТС може привести до того, що вас позбавлять щойно купленого автомобіля. Обов'язково порівняйте номера кузова та двигуна з номерами, які вказані в ПТС, вони повинні збігатися.
2
Огляньте шильдики, на яких зазначені номери. Всі цифри повинні добре читатися, а шильдики не повинні мати слідів зварювання, фарбування або будь яких механічних пошкоджень. Якщо вони пошкоджені, то є ймовірність того, що у цього автомобіля кримінальне минуле, або він був відновлений після серйозної аварії. Зверніть увагу на те, що дуже часто при перебивки номерів автомобіля цифри і букви просто виправляють на схожі.
3
Якщо у вас на руках немає оригіналу ПТС, обов'язково перевірте, чи не використовується автомобіль в якості застави в банку. Якщо ви придбали таке авто, то ризикуєте втратити його, якщо попередній господар не розплатиться за кредит. Ще у вас виникнуть проблеми при страховці, багато страхових компаній відмовляються видавати страхові поліси КАСКО по дублікатами ПТС. Навіть якщо страхова компанія дасть вам позитивну відповідь, то вартість страховки буде завищена. Є ще один поширений спосіб шахрайства з дублікатами. Машину продають з дублікатом ПТС, потім благополучно викрадають, в результаті викрадач має готовий до продажу автомобіль з оригінальним ПТС.
4
Якщо ви купили транспортний засіб із США і Канади, можна дізнатися повну історію автомобіля за допомогою спеціальних баз даних Carfax і Autocheck. За допомогою них ви отримаєте інформацію про дату продажу, про те, використовувався автомобіль в таксі або поліції, брала участь дана машина в аваріях.
5
Якщо після всіх перевірок ви не виявили нічого кримінального за вашим автомобілем, він не був у ДТП, і вас не обдурили з пробігом, то залишається тільки насолоджуватися поїздками на новому транспорті. І при покупці наступного автомобіля перевіряйте всі заздалегідь, а не після покупки.
Різні медійні видання наводять незбіжні статистичні дані про розподіл числа викрадаються в Росії автомобілів за моделями і виробникам. Це відбувається від того, що дані беруться з різних джерел - з міліцейської статистики, звітів компаній-страховиків, компаній, що встановлюють і обслуговують охоронну сигналізацію і т.д.
Найчастіше марку найбільш викрадаються визначають за даними компаній-страховиків, проте, встановлюючи умови страхування, вони самі вибирають клієнтів певного рівня доходів. Тому їх статистика не абсолютна, а відноситься до конкретного цінового сегменту автомобільного ринку і прив'язана до даного регіону країни. Так в «Росгосстрахе» самим викрадаються в Росії автомобілем називають Toyota моделі Land Cruiser. А в компанії «РЕСО-Гарантія» найбільш популярним у викрадачів за межами Москви вважають ВАЗ 2170. У столиці ж за відомостями цього страховика найчастіше викрадають Mitsubishi Lancer, який в аналогічному рейтингу «Страхової групи МСК» займає лише п'яту рядок. А на першому місці серед викрадаються в столиці автомобілів у цієї страхової групи стоїть Mazda 3, в регіонах же, на їх думку, лідирує Chevrolet Lacetti. Ще один відомий в країні автостраховиків «Ренесанс-Страхування» називає самим викрадаються в країні Ford Focus.Веб-портал «Прайм-страхування» спробував звести всі ці дані в загальну таблицю. Докладно з нею можна ознайомитися, перейшовши за наведеною під цією статтею посиланням. Загальний же висновок такий: за опублікованими звітами компаній-страховиків за що завершився 2011 самої викрадається маркою автомобіля в Росії є ВАЗ 2170. Другий рядок в цьому рейтингу займає продукт того ж вітчизняного заводу - це ВАЗ 2172. Хоч російський автопром вважається далеко відстали від лідерів ринку , але найпопулярніший у викрадачів «іноземець» піднявся лише на третю позицію рейтингу - це Toyota RAV 4. У аналогічному списку для Москви лідирує Mitsubishi Lancer, в той час як ГИБДД по Москві та області самим викрадаються першого півріччя поточного року називає модель Honda CRV .