Як поліпшити реакцію. Як збільшити реакцію всексі.

Спостерігаючи статистику результатів спортивних досягнень на олімпіадах, вчені доходять висновку, що поставити новий рекорд з кожним роком все складніше і складніше, бо людство підходить саме до «кордоні» своїх можливостей. Знову ж, з іншого боку, ізотеричних вчення говорить, що можливості людини обмежені лише його розумом. Чи означає це, що треба качати мізки, а не м'язи? І як мозок допоможе виробити поліпшену реакцію ? Спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Так вже влаштовано природою, що людське тіло - це єдиний організм, де одне не може існувати без іншого. Для прикладу розглянемо порушене питання на тему того, як поліпшити реакцію .
2
Реакція, як відомо з курсу біології та анатомії за восьмий клас, це швидкість передачі сигналу від мозку по нервах м'язовим вузлам з наказом скоротитися. Адже дійсно, якщо в людини летить камінь, він постарається ухилитися, а не буде стояти й дивитися на летить камінь з виразом обличчя пришиблені інтелігента. Якраз той час, який знадобиться для проходження сигналу від мозку до м'язів і початку дій, і є час реакції. Чим менше цей час - тим більше шансів залишитися живим і неушкодженим.
3
Отже, можна зробити умовивід про те, що людська реакція залежить як від мозку, так і від м'язів. Але підемо по порядку. Для початку розглянемо мозок. Адже саме цей орган дає сигнал про те, що потрібно ухилитися від летить каменю. Не малу роль в цьому відіграє зорова частина головного мозку і самі очі. Відбувається миттєва оцінка ситуації, після чого мозок відправляє сигнал. Важливо так само враховувати той факт, що у очі є так зване «сліпе пляма», при попаданні в яке той же самий кинутий камен просто зникне на кілька миттєвостей із поля зору і мозок може не встигнути дати вказівки м'язам до ухилення.
4
Тому варто зайнятися тренуванням мозку. Для цього існує проста вправа, яке дуже часто використовують актори. Двоє людей встають один напроти одного. Один робить різні рухи. Завдання другого - повторити все в точності. З часом швидкість зміни рухів зростає. Це змушує мозок активніше працювати і на льоту віддавати накази м'язам.
5
З мозком боле-менш розібралися. Тепер же перейдемо безпосередньо до самих м'язам. Чим вони тренувалися - тим швидше вони зреагують на команду мозку, швидше скоротяться, і ухилення відбудеться значно легше і швидше. Для тренування м'язів і вироблення реакції існує спеціальний тренажер, який представляє з себе щось на подобі груші для биття, але, плюс до всього, на цей агрегаті розташовано багато лампочок, які спалахують з періодичністю в пів секунди в різних ділянках. Завдання в тому, щоб нанести удар по кожній загорілася лампочці.
6
Виконуючи два даних вправи, можна досить швидко вивести свою реакцію на новий рівень, і дуже часто буде здаватися, що час замело свій хід. Досить незабутнє відчуття. Рекомендую випробувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MXHwFI2pWGI