Як на corby налаштувати інтернет.

Налаштування інтернет-з'єднання Corbina досить сильно розрізняється в різних версіях операційної системи Windows, але у всіх випадках здійснюється стандартними засобами системи. В даному випадку розглядається версія ХР.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Настройки». Розкрийте посилання «Панель управління» і розгорніть вузол «Мережеві підключення». Запустіть інструмент майстра нових підключень і пропустіть перше вікно, натиснувши кнопку «Далі». Застосуйте прапорець в рядку «Підключити до мережі на робочому місці» у другому вікні майстра і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Далі».
2
Відзначте чекбокс в рядку «Підключення до віртуальної приватної мережі» в наступному діалоговому вікні і збережіть зроблене зміна, натиснувши кнопку «Далі». Надрукуйте Corbina в рядку «Організація» нового діалогового вікна майстра і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі». Застосуйте прапорець в полі «Не набирати номер для попереднього підключення» в черговому діалоговому вікні та застосуйте зроблене зміна, в черговий раз натиснувши кнопку «Далі». Надрукуйте vpn.corbina.ru в рядку «Ім'я комп'ютера ...» в наступному вікні майстра і збережіть зроблене зміна, натиснувши кнопку «Далі».
3
Натисніть кнопку «Готово» в завершальному вікні майстра створення нових підключень і викличте контекстне меню створеного з'єднання кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «параметри» діалогового вікна. Застосуйте прапорці в рядках «Відображати код підтвердження» і «Запитувати ім'я, пароль, сертифікат і т.д.». Виберіть закладку «Безпека» і застосуєте прапорець в рядку «Додаткові (вибіркові параметри). Натисніть кнопку «Параметри» і вкажіть опцію «Необов'язкове» в полі «Шифрування даних». Скористайтеся командою «Дозволити наступні протоколи» і відзначте чекбокс в рядку «Тільки Chap».
4
Перейдіть на вкладку «Мережа» і вкажіть пункт PPTP VPN в випадаючому списку рядка «Тип VPN». Переконайтеся в тому, що прапорець виставлений в рядку «протокол інтернету (TCP/IP) розділу« Компоненти, що використовуються цим підключенням »і перейдіть на вкладку« Загальні ». Застосуйте прапорці в рядках «Отримувати IP-адресу автоматично» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично» і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.