Як включити пошук на сторінці. Як в пошук включити сайт.

Функція пошуку на переглядається сторінці представляє собою зручний інструмент, який полегшує роботу користувача. Дана функція не вимагає спеціального включення в більшості програм, хоча, звичайно, існують і виключення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Запустіть браузер Mozilla Firefox і відкрийте потрібну інтернет-сторінку. Розкрийте меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна програми Firefox і вкажіть пункт "Налаштування". Виберіть розділ «Правка» і розгорніть вузол «Налаштування Firefox». Перейдіть в підпункт «Налаштування» і вкажіть групу «Додатково». Перейдіть на вкладку «Загальні панелі" діалогового вікна і застосуєте прапорець в рядку «Шукати текст на сторінці». Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
2
Розкрийте меню «Правка» верхній сервісної панелі вікна програми та вкажіть команду «Знайти на цій сторінці». Альтернативним методом виклику того ж пункту меню може служити одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl, Cmd і F. Ця дія призведе до відкриття спеціальної панелі пошуку . Надрукуйте слово або поєднання слів, які необхідно знайти на відкритій інтернет- сторінці. Пошук потрібного слова почнеться в автоматичному режимі при введенні першого знака.
3
Зверніть увагу на можливі настройки пошуку потрібного слова або сполучення слів на сторінці: - наступне - для пошуку фрази, розташованої нижче покажчика миші; - попереднє - для пошуку фрази, розташованої вище покажчика миші; - підсвітити все - для підсвічування кожного входження обраного слова на сторінці; - з урахуванням регістра - для пошуку , відповідного введеному регістру слова чи фрази.
4
Запустіть браузер Google Chrome для того, щоб включити функцію живого пошуку . Для цього розкрийте меню налаштувань програми, натиснувши кнопку з символом гайкового ключа у верхній сервісної панелі програми, і вкажіть пункт "Налаштування". Виберіть закладку «Основні» в діалоговому вікні та застосуйте прапорець в рядку «Включити живий пошук» в групі «Пошук». Збережіть зроблені зміни і перевірте коректність роботи необхідної функції.
Включення компонента « Пошук Windows» може знадобитися при випадковому видаленні або навмисному відключенні функції пошуку, що є одним їх базових параметрів операційної системи Microsoft Windows. Виконання операції не вимагає глибоких пізнань ресурсів комп'ютера і може бути здійснено користувачем з мінімальним досвідом.
Вам знадобиться
  • - Windows 7
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного мню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції включення пошуку Windows.2. Виберіть розділ «Установка та видалення програм» і розкрийте посилання «Компоненти Windows».
2
Виберіть розділ «Установка та видалення програм» і розкрийте посилання «Компоненти Windows».
3
Застосуйте прапорець на полі « Пошук Windows» і натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін.
4
Зніміть прапорець на полі « Пошук Windows» для виконання операції повного відключення обраного компонента і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
5
Поверніться в вузол «Панель управління» для здійснення альтернативного включення пошуку і виберіть елемент «Великі значки» в меню «Вид» верхній панелі інструментів вікна програми.
6
Вкажіть розділ «Програми та засоби» і розкрийте посилання «Включення або відключення компонентів Windows» в лівій панелі.
7
Застосуйте прапорець на полі « Пошук Windows" і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи.
8
Натисніть кнопку OK у вікні компонентів Windows для виконання команди і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
9
Поверніться в пункт «Панель управління» і виберіть розділ «Параметри папок» для настройки параметрів пошуку в папках.
10
Перейдіть на вкладку « Пошук " діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Завжди шукати за іменами файлів і вмісту» в розділі «Що шукати?» Для використання параметра змісту в процесі пошуку або використовуйте опцію «Проіндексовані додатки» для обмеження пошуку назвами файлів.
11
Вкажіть бажані критерії виконання пошуку в розділі «Як шукати?» І застосуєте прапорець на одному з полів: «Включати вкладені папки в результатах пошуку при пошуку в папках», « Пошук часткових збігів» , «Використовувати мовної пошук» або «Не використовувати індекс при пошуку системних файлів в папках».
12
Застосуйте прапорець на полі «Включати системні файли» в розділі «При пошуку в неіндексованих розташуваннях" для виконання пошуку з використанням файлів системи або виберіть опцію «Включати стислі файли» для проведення пошуку в архівах, які розпізнаються операційною системою комп'ютера.