Як в новини вставити картинку.

Розділ новин у соціальній мережі ВКонтакте вже давно перестав відображати реальний стан справ у ваших друзів і став тим місцем, де користувачі діляться один з одним гарними фотографіями і смішними картинками. Розмістити своє зображення в новинній стрічці можна, додавши його на свою стіну, відправивши на сторінку друга або завантаживши фотографію в альбом.
Інструкція
1
Відкрийте головну сторінку «ВКонтакте» і увійдіть на свою сторінку, ввівши логін і пароль у Авторизаційний форму.
2
Щоб розмістити зображення у себе на стіні, знайдіть на сторінці рядок «Що у вас нового?». Клацніть по рядку, праворуч повинен з'явитися значок фотоапарата. Перетягніть файл з потрібною вам фотографією в полі рядка, при бажанні доповніть коментарем і натисніть «Відправити».
3
Якщо з різних причин зображення не додається в рядок, скористайтеся спеціальним мультимедійним сервісом, натиснувши на кнопку «Прикріпити» в правому нижньому кутку рядка. У випливаючим меню виберіть «Фотографію» і додайте нове або вже завантажене на сайт зображення. Натисніть кнопку «Відправити».
4
Точно так само можна додавати фотографії на стіни друзів. Скористайтеся пошуком по розділу «Мої друзі» і перейдіть на сторінку адресата клікнувши по його імені. Знайдіть рядок «Написати повідомлення ...» і повторіть дії другого або третього пункту.
5
Якщо вам сподобалася картинка, розміщена одним, і ви хотіли б скопіювати її на свою стіну, зовсім не обов'язково зберігати файл в пам'яті комп'ютера. Знайдіть у правому нижньому кутку розміщеного повідомлення напис «Мені подобається» і клин по розташованому поруч значку серця. Не забирайте курсор. З'явиться сіре вікно, в нижній частині якого знаходиться стрілка «Розповісти друзям». Клацніть по ній і повідомлення буде додано на вашу сторінку.
6
Щоб додати фотографію в свій фотоальбом, перейдіть в розділ «Мої фотографії». Клацніть по рядку «Додати нові фотографії», розташованої у верхній частині сторінки, і виділіть потрібні файли. Виберіть фотоальбом, в який ви хочете розмістити зображення, або створіть новий, скориставшись відповідною кнопкою в правій верхній частині сторінки. Додайте опис до фотографій і збережіть зміни.