Як позбутися від пір.

Розширені і помітні пори - це, на жаль, не така вже й рідкісна проблема, і зустрічається вона в більшості випадків у людей з жирним типом шкіри. Пориста шкіра виглядає зів'ялим, шкіра здається грубою і непривабливою. На щастя, відомо досить багато ефективних методів боротьби з розширеними порами особи, розглянемо деякі з них.
Інструкція
1
Перш, ніж приступити до активного звуженню пір, їх необхідно ретельно очистити. Як це робиться? Найкраще (в домашніх умовах) очищати пори за допомогою розпарювання і скрабів. Киньте в киплячу воду жменю аптечних трав (ромашки, наприклад), вимкніть вогонь, дайте трохи охолонути і настоятися, а потім починайте розпарювати особа, укривши голову великим рушником. Після цієї процедури варто помасажувати шкіру натуральним скрабом - і всі забруднення ефективно вийдуть на поверхню, пори очісятятся.
2
Після хорошого очищення можна робити корисні маски. Для розширених пор найкраще підходять маски з фруктів, овочів і ягід, які містять безліч вітамінів (зокрема, вітамін С). Відмінно зарекомендували себе маски з м'якоті томатів, полуниці і ківі. Жирної і пористої шкіри просто необхідний такий вітамінний заряд - інакше вона виглядає сірою, тьмяною. М'якоть можна перемішати з невеликою кількістю масла-основи, абрикосовим або, наприклад, виноградних кісточок. Це подпитает і зміцнить шкіру.
3
Маски можна робити і з глини - особливо чорної, зеленої або блакитний. Всі перераховані види глин очищають шкіру, вбирають в себе жир і бруд, звужують пори . В них досить багато мінеральних речовин і солей, зміцнювальних стінки пір і запобігають і розтягнення.
4
Починайте щоранку з криомассажа - це насправді звичайне протирання шкіри кубиком льоду. Криомассаж покращує кровообіг, колір обличчя, а також прекрасно і ефективно звужує пори , протягом дня вони не будуть засмічуватись! Вам варто заморозити не тільки воду, а й трав'яні настої, а також сік цитрусових - лимона, апельсина, грейпфрута. Всі ці речовини містять елементи: зміцнюючі пори і сприяють відновленню шкіри.
5
Цілком можна звернутися і до косметолога, але які процедури зарекомендували себе в боротьбі з прищами найкраще? Для юнаків та дівчат різного віку просто прекрасно підходить пілінг фруктовими кислотами - він очищає шкіру, а також сприяє зміні старого шару шкіри на новий, з куди більш менш помітними порами. Також прекрасним засобом є і ультразвукової масаж - він непогано відлущує ороговілі клітини, а також як би "виштовхує" забруднення з гирла пір, не залишаючи червоних слідів і добре звужуючи пори .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DfaadrJDZdY