Як швидко вивчити англійську алфавіт.

Знання англійської мови - не тільки строчка в резюме, але й реальна можливість спілкування практично по всьому світу. Будь-яке знайомство з іноземною промовою починається з вимови букв. Щоб швидко вивчити англійську алфавіт , скористайтеся особливостями свого сприйняття.
Вам знадобиться
  • - англійський алфавіт;
  • - улюблена мелодія;
  • - аудіоносій з алфавітом;
  • - листочки з клейовим краєм.
Інструкція
1
Визначте, як найкраще ви запам'ятовуєте інформацію. Основні способи поділяються на: візуальний (сам прочитав, побачив - запам'ятав), аудіальний (почув - запам'ятав) і кінестетичний (переписав - запам'ятав). Найчастіше позитивний ефект приносить комбінація декількох способів. Якщо треба перевірити когось із рідних, просто запитайте у людини, що виникає у нього при згадці слова «моря». Візуал «побачить» його, аудіал - «почує», кінестетик - «відчує».
2
Прочитайте алфавіт кілька разів. Перепишіть його на листочки з клейовим краєм, розклейте їх по квартирі. Наприклад, біля ліжка, навпроти робочого місця, на двері в туалеті на рівні очей. Щоразу повністю прочитуйте алфавіт . Цей спосіб підходить для всіх, але найбільшу користь принесе Візуалам.
3
Прослухайте англійська алфавіт , начитаний носіями мови. Дані записи маються в інтернеті, а також на аудіодисках для навчання. Дуже добре, якщо він буде звучати у вигляді невеликої пісеньки - перерахування букв. Музичне оформлення, що містить певний ритм, дуже добре лягає в пам'ять вже після першого прослуховування.
4
Перепишіть алфавіт кілька разів. Рука автоматично запам'ятає руху, які постійно повторюються, особливо якщо ви кінестетик. Щоб швидко вивчити англійську алфавіт , пишіть кожен раз, коли є можливість (наприклад, під час розмови по телефону).
5
З'єднайте кілька перерахованих методів, щоб англійська алфавіт запам'ятався швидше. Найефективніший метод - пісенька + переписування (можна прямо під неї) + розклеєні листочки. При цьому будуть задіяні всі органи сприйняття, що додасть процесу високу ефективність.
6
Через деякий час після інтенсивного заучування може відбутися «провал в пам'яті», при якому ви не згадаєте англійська алфавіт . Не турбуйтеся, це тимчасовий процес. Через деякий час ви не просто все згадайте, але й ніколи не забудете його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HzmOuv8bXnU
Зверніть увагу
Дітям найпростіше запам'ятовують за допомогою гри (наприклад, з кубиками, картками).