Як швидко вивчити танець. вивчити танець рух.

До танцювальному мистецтву не пізно долучитися в будь-якому віці. Зрозуміло, про професійний хореографічному освіті для дорослого новачка мови не йде, однак насолодитися красою і рухом цілком можливо. Незалежно від рівня підготовки, будь танець можна вивчити вельми швидко на певному рівні і отримати при цьому гідний результат.
Вам знадобиться
  • - відео з танцем.
Інструкція
1
Знайдіть досвідченого і професійного тренера. Вивчити танець по відео чи книгам можливо лише в тому випадку, якщо ви володієте професійної хореографічної підготовкою. Хороший педагог оцінить ваш рівень, пояснить основні принципи і поставить танцювальну варіацію.
2
Освойте основні кроки і рухи танцю. Це буде вашою базою, за допомогою якої будуть створюватися варіації і вибудовуватися індивідуальна композиція. Наприклад, в повільному вальсі важлива постановка голови, рук, корпуса, рівень згинання ніг, правильний перенос ваги тіла. Присвятіть кілька занять повільної опрацювання саме базової складової танцю.
3
Створіть танцювальну варіацію, якщо вона допускається в обраному вами жанрі. Ряд кроків і рухів допоможуть зробити танець живим, індивідуальним, але при цьому відповідним вимогам і канонам. Спочатку відточуйте варіацію в повільному темпі і в той же день пробуйте станцювати під музику.
4
Розбийте танець на кілька етапів. Послідовно вчіть кожен їх них. Спробуйте займатися вранці і ввечері, з'єднуючи кілька нових відрізків. Якщо танець парний, якнайшвидше переходите до роботи над відрізками з партнером, а потім танцюйте під музику.
5
Знайдіть відео зі зразком танцю і регулярно переглядайте його в процесі навчання. Відзначайте для себе важливі деталі, порівнюйте з власним рівнем. Спробуйте танцювати синхронно з професіоналами.
6
Якщо вам необхідно вивчити танець в стислі терміни, замініть складні елементи більш простими. В іншому випадку в момент виступу ви будете боятися даного елемента і можете забути всю композицію. Визначте, в яких місцях допустимі відхилення від правил, імпровізації.
Корисна порада
Виконуйте вправи на розтяжку, намагайтеся розслаблятися. При високому темпі навчання ви ризикуєте перенавантажувати організм.