Як швидко доставити посилку.

Нерідко у людей виникає необхідність доставити в короткі терміни будь-які предмети в інший регіон, а то і в іншу країну, вдавшись до допомоги поштових фірм. Тому кожному корисно знати процедури такої доставки.
Інструкція
1
Досить швидка і недорога служба з доставки в Російській Федерації - це EMS Russian Рost. Вона надає великий спектр послуг з ефективної доставці ділової документації і різних вантажів. Для того щоб скористатися послугами даної фірми, для початку викличте кур'єра в офіс або на будинок, кур'єр експрес-пошти приїде до вас і прийме посилку .
2
Вам необхідно заповнити ярлик відправлення EMS. Уважно вказуйте адресні та контактні дані одержувача, перевірте чи правильно. Кур'єр повинен заповнити тільки спеціальні поля, які містять службову інформацію. При оформленні відправлення повідомте кур'єру вид замовлення і характер упаковки. Кур'єр може перевірити вміст відправлення, тому заборонених до пересилання речей бути не повинно.
3
Перед передачею замовлення переконайтеся, що вид упаковки відповідає виду вкладення. Якщо в посилці є крихкі деталі, повідомляйте про це при оформленні замовлення. Відправник сам вибирає і несе повну відповідальність за правильну упаковку вкладень, яка відповідає умовам пересилки.
4
Кур'єр передасть ваше замовлення в сортувальний центр EMS Russian Рost, там він пройде реєстрацію. Відстежуйте свою посилку на всій території Російської Федерації на сайті, представленому в розділі «Додаткові джерела». Також це можна зробити за телефоном 8800200 50 55. Статус відправлення, який надходить з обласного центру, після передачі замовлення кур'єру оновлюється приблизно через 24 години.
5
Доставка EMS замовлень здійснюється кур'єром прямо до потрібної двері. Важливо знати, що доставка здійснюється виключно відповідно до режимом роботи відділення поштового зв'язку. Також дуже важливо при оформленні посилки вказати на ярлику номер телефону, бажано мобільного, для зв'язку з одержувачем.