Як відкрутити свічки запалювання.

Свічки запалювання є задоволеною важливими частинами в автомобілі. Якщо ви бажаєте пересуватися на своєму транспортному засобі без проблем, то свічки запалювання необхідно періодично міняти після проходження відстані в 40 тис. Км. Однак зустрічаються випадки, в яких замінити свічку необхідно набагато раніше цього терміну. Проблема, яка зустрічається досить часто - поламана свічка, яка вимагає заміни.
Інструкція
1
Якщо свічка запалювання вашого автомобіля зламана, або вийшов термін її експлуатації, приступайте до процесу її заміни. Для початку звільніть від кожуха видиму зону свічки. Потім відключіть усі контакти від воспламенителя. Робіть це обережно, різких рухів бути не повинно. Далі прочистите місце знаходження свічки спеціальним компресором з маленькою трубкою або ж будь-яким іншим приладом, що нагнітає повітря. Намагайтеся робити це якомога ретельніше. Зазвичай гніздо свічки сильно забруднено різним сміттям і пилом.
2
Потім візьміть динамометрический ключ, що дозволяє регулювати прикладну силу. Будь-який інший ключ не підійде, він не дозволить увійти в колодязь свічки, якщо вона зламана. Всі свічки мають шестигранник під ключ. Розташовується він приблизно посередині. Поломка свічки відбувається у верхній частині воспламенителя, яка представляє з себе ребристий ізолятор з перебувають усередині контактним стрижнем і контактної (штекерной) гайкою.
3
Тепер слід надіти ключ на частину свічки, яка залишилася цілою. Починайте рівними, неквапливими рухами провертати ключ. Головку, комірець і подовжувач встановлюйте чітко по осі свічки. Продовжуйте робити це плавно і без зайвих зусиль. Не потрібно намагатися досягти результату силою, це загрожує такими наслідками, як зрив різьби, що знаходиться в головці двигуна, в цьому випадку доведеться ремонтувати і її теж.
4
Обов'язково прислухайтеся до звуків, які видаються при викручуванні свічки. Якщо чути скрегіт - це означає, що все в порядку, свічка витягується. Якщо ж ви справили незначний поворот, але опір зменшилася, значить метал розплавився, і обертання еше на 15-20? призведе до зриву різьби.
5
Потім залийте в гніздо свічки запалювання розчинник, він промиває різьбу і сприяє подальшому викручуванню. Трохи почекайте і продовжуйте плавними рухами відкручувати свічку до її повного вилучення.
Свічки в автомобілі є важливою складовою системи запалювання. Але, на жаль, саме вони найчастіше стають причиною того, що автомобіль не заводиться. Це відбувається через що виникає на свічках нагару від згоряння палива. Або ж їх просто «закидає» не встигли прогоріти бензином. В такому випадку, рано чи пізно, доводиться їх викручувати і потім прочищати або замінювати.
Вам знадобиться
  • Торцевой ключ на «10», свічковий ключ
Інструкція
1
Перед тим, як викручувати свічки, бажано відключити мінусову клему від акумуляторної батареї, використовуючи торцевої ключ на «10».
2
Отсоединить високовольтні дроти від свічок, які потрібно викрутити. При цьому не можна тягнути за тонку частину проводу, слід братися за контактну (ущільнену) частину, що знаходиться безпосередньо на свічці.
3
За допомогою свічкового ключа викрутити потрібну свічу. Якщо свічка подається туго, можна додатково скористатися викруткою, вставивши її в отвори свічкового ключа.
Зверніть увагу
При відкручування свічки на прогрітому двигуні забороняється братися за керамічну частину свічки, так як це може привести до появи в ній мікротріщин, що зробить свічку непридатною до подальшого використання. У разі необхідності прочищення свічки забороняється використання абразивних матеріалів, т.к. це може привести до зменшення зазору між контактами свічки.
Корисна порада
Закручування свічок проводиться в зворотному порядку. Перед перевіркою свічок в ситуації, коли автомобіль не заводиться, бажано спочатку перевірити іскру з розподільника запалювання (трамблера). Для цього треба зняти зі свічки високовольтний провід, вставити в нього справну свічку запалювання, піднести до частини кузова, несучої «мінус» (до двигуна), і спробувати завести машину. Якщо провід не пошкоджений і система запалювання до свічок працює справно, то на вставленої в провід свічці з'явиться іскра.