Як визначити ip-адреса.

IP- адресу присутній у кожного комп'ютера, що має доступ в інтернет. Він потрібен для того, щоб підраховувати кількість унікальних користувачів сайтів. Дізнатися IP- адресу чужого комп'ютера ви можете за допомогою методів соціальної інженерії і веб-сервісу iplogger.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://iplogger.ru і в полі «Скопіюйте цільової URL в це поле» вкажіть будь URL, наприклад, http://yandex.ru. Далі натисніть на пункт «Згенерувати IPLOGGER-посилання». IPLOGGER буде зберігати всі адресу а, перехідні за цим посиланням, а також фіксувати дату і час, коли був перехід.
2
Надішліть посилання, яка знаходиться в першому полі, тому користувачеві, IP- адресу якого ви бажати дізнатися. Але попередньо перегляньте повідомлення, щоб переконатися, що у вас не вилізли ніякі теги. Куди-небудь, наприклад, в блокнот або на робочий стіл комп'ютера, скопіюйте ідентифікатор IPLOGGER. Він буде відображатися в нижній частині сторінки і знадобиться, щоб надалі переглядати статистику.
3
Натисніть пункт «Перегляд статистики». Якщо користувач, якому ви направили повідомлення, перейшов за посиланням, то він з'явитися в списку. Якщо ж список порожній, через деякий час зробіть оновлення сторінки, натиснувши кнопку «Оновити» або кнопку F5 на клавіатурі комп'ютера.
4
Щоб дізнатися IP- адресу користувача на форумі, йому не потрібно буде переходити за посиланням. Надішліть йому в особистому повідомленні IPLOGGER-картинку. Краще, якщо вона буде невидимою. Для цього на сайті http://iplogger.ru пройдіть за посиланням «Згенерувати невидимий IPLOGGER».
5
Посилання, що знаходиться в першому полі, скопіюйте в свій блог. Код, що знаходиться у другому полі, скопіюйте в повідомлення необхідному користувачеві. Відкриваючи ваше повідомлення, він нічого не запідозрить, так як картинка залишиться невидимою.
6
Зайдіть на http://iplogger.ru і натисніть пункт «Перегляд статистики». Якщо там порожньо, зробіть оновлення сторінки, натиснувши кнопку «Оновити» або кнопку F5. Як тільки людина відкриє ваше повідомлення, в таблиці перегляду статистики відобразитися його IP- адресу .