Як відключити пароль на сервері.

Відключення пральний захисту входу на Microsoft Server версії 2003 і використання функції автоматичного входу досить зручні для користувачів, але можуть значно зменшити захищеність комп'ютера.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати» для того, щоб включити функцію автоматичного входу. Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора реєстру, натиснувши кнопку OK. Розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsNTCurrentVersionWinlogon і розгорніть ключ з ім'ям DefaultUserName подвійним кліком миші.
2
Надрукуйте ім'я свого облікового запису і збережіть зроблене зміна, натиснувши кнопку OK. Після цього розкрийте параметр з ім'ям DefaultPassword подвійним кліком миші і надрукуйте свій пароль і підтвердіть правильність введення, натиснувши кнопку OK.
3
При відсутності ключа з ім'ям DefaultPassword створіть його. Для цього розкрийте меню «Правка» верхній сервісної панелі вікна редактора і вкажіть команду «Створити». Виберіть підкоманду «Строковий параметр» і надрукуйте DefaultPassword в рядку «Ім'я». Підтвердіть свій вибір, натиснувши функціональну клавішу Enter, і розкрийте створений параметр подвійним кліком миші. Надрукуйте свій пароль в рядку «Зміна строкового параметра» і збережіть зроблене зміна, натиснувши кнопку OK.
4
Ще раз розкрийте меню «Правка» верхній сервісної панелі вікна редактора реєстру і знову вкажіть команду «Створити». виберіть підкоманду «Строковий параметр» і надрукуйте AutoAdminLogon в рядку «Ім'я». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter, і розкрийте створений параметр подвійним кліком миші. Надрукуйте значення 1 в рядку «Зміна строкового параметра» і збережіть зроблене зміна, натиснувши кнопку OK.
5
Завершіть роботу утиліти редактора реєстру і поверніться в головне меню «Пуск». Перейдіть в пункт «Завершення роботи» і надрукуйте будь-яку причину вимкнення в рядку «Примітка». Підтвердіть виконання вимикання комп'ютера, натиснувши кнопку OK, і переконайтеся в тому, що парольний захист входу скасована.
Проксі сервером називається спеціальна служба в різних комп'ютерних мережах, яка дозволяє клієнтам даної мережі виконувати непрямі запити до будь-якої іншої мережевої служби.

Принцип дії проксі сервера наступний: клієнт підключається до даної службі і відправляє запит будь-якого ресурсу (наприклад, електронної пошти), який знаходиться на іншому сервері. Проксі сервер дає можливість підключитися до необхідного сервера і отримати у нього зазначений ресурс. При необхідності запит, що посилається клієнтом, може бути змінений самим проксі сервером з тією чи іншою метою. Ще одна важлива функція, виконувана проксі сервером - захист комп'ютера клієнта від мережевих атак, а також збереження його анонімності. Якщо клієнт більше не потребує такого роду послугах - він може просто відключити проксі сервер і користуватися оригінальними мережевими настройками, наданими йому Інтернет-провайдером.

  1. Якщо ви хочете відключити проксі сервер, ви можете зробити це самостійно. Для цього необхідно виконати просту послідовність дій.
  2. Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer 4, необхідно зайти в меню «Вид», і вибрати там кнопку «Властивості оглядача». Потім вибираєте кнопку «Підключення» і у вікні, прибираєте прапорець «Використовувати проксі сервер».
  3. Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer 5 або Internet Explorer 6, скористайтеся меню «Сервис» і виберіть там кнопку «Властивості оглядача». У списку слід вибрати рядок «Підключення», а потім - рядок «Налаштування локальної мережі», і прибрати прапорець «Використовувати проксі сервер».
  4. Якщо ви використовуєте для підключення до мережі браузер Mozilla Firefox, зайдіть в меню «Інструменти» і виберіть там кнопку "Налаштування". У списку слід вибрати групу «Основні», а потім - кнопку «Параметри з'єднання». У вікні, виберіть настройку «Пряме підключення до інтернету».
  5. Користувачі, які віддають перевагу використовувати браузер Opera 8, можуть призвести відключення проксі сервера за допомогою меню «Інструменти». Для цього необхідно вибрати в даному меню графу «Налаштування», а потім - графу «Додатково». Далі слід натиснути на кнопку «Мережа», вибрати «Проксі сервери» і зняти всі прапорці.