Як відзначити всіх на відеозаписі. Як відзначити на відеозапису людини.

Користувачі соціальної мережі Vkontakte мають можливість додавати на свою сторінку різні відеозапису , які можуть переглядати всі, у кого є доступ до аккаунту. У даній ситуації дуже зручно відзначити всіх необхідних людей на відеозапису .
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку Vkontakte, ввівши свій логін і пароль, якщо ваш браузер не зберігає їх в автоматичному режимі. Використовуйте браузер Opera або Chrome - вони мають вбудований менеджер паролів, що дозволяє не вводити дані при кожному вході на сайт. Але не забувайте, що є вірусні програми, які здатні вкрасти ваші дані, і ви назавжди втратите доступ до свого аккаунту Vkontakte. Щоб мінімізувати цей ризик, встановити на своєму комп'ютері антивірусну програму.
2
В свій відеоальбом додайте новий запис. Для цього зайдіть в розділ «Мої відеозапису », який знаходитися в списку в лівій частині сторінки. Знайдіть напис «Додати відеоролик» та натисніть на неї правою кнопкою миші. Вкажіть шлях на комп'ютері, де розташовується файл відеозапису . Відкрийте доданий відео для перегляду, пройшовши за посиланням. Потім натисніть на пункт «Відзначити», що знаходиться справа під вікном відеозапису . Перед вами з'явиться список ваших друзів.
3
Якщо ви бажаєте відзначити на відео не всіх користувачів, в поле «Кому» виберете тільки тих друзів, яких хочете. Відзначати вручну користувачів можна як по одному, так і відразу декілька.
4
Якщо ж ви бажаєте відзначити на відеозапису всіх своїх друзів, а вручну це робити занадто довго, скористайтеся іншим способом. Для цього в адресний рядок введіть javascript-код javascript: for (ii = 0; ii, який відзначить всіх ваших друзів на відео за вас. Щоб запустити виконання, натисніть «Введення».
5
Щоб перевірити результат, зайдіть в перегляд доданої відеозапису - на ній повинні з'являтися посилання з іменами ваших друзів, яких ви відзначили. Якщо ви клікніть по якоїсь засланні, ви потрапите на сторінку відповідного користувача соціальної мережі Vkontakte.
6
В інших соціальних мережах відзначати своїх друзів на відео можна аналогічним чином.