Як почати розмову з подругою. якщо девшка скривджена з чого почати розмову.

Більшість чоловіків, намагаючись помиритися, роблять вигляд, що сварки наче й не було. Але потрібно чітко віддавати собі звіт в тому, що конфлікт був і вимагає дозволу. Це найважливіший момент у стосунках чоловіка і жінки, який в підсумку або розводить їх у різні сторони, або допомагає зрозуміти, наскільки вони потрібні один одному, наскільки шанобливо і дбайливо слід ставитися до почуттів партнера.
Інструкція
1
Прощупайте грунт. Переживання з приводу сварки або навіть розриву відносин можуть поставити під питання початок можливого примирного розмови . Тому поспілкуйтеся з близькими друзями і знайомими вашої подруги, щоб якомога точніше з'ясувати, в якому настрої перебуває ваша дівчина.
2
Якщо ви дійсно розумієте, що вона вам дорога, то дайте зрозуміти і їй, що ви маєте намір помиритися і налагодити стосунки. Якщо зустріч, телефонну розмову, смс-переписка неможливі, не забарився звернутися до третьої особи, якій ви довіряєте як самому собі. Напишіть листа або записку. Намагайтеся писати щиро і не сильно переживайте, якщо раптом зробите які-небудь орфографічні помилки. Важливо тут інше: ви намагаєтеся зберегти ваші почуття і повернути взаєморозуміння.
3
Будьте наполегливі. Часто скривджені дівчата дуже довго не йдуть на контакт, навіть якщо готові пробачити. Починаючи важку примирливу бесіду, дайте виплеснути своїй подрузі накопичилася образу і гнів. Чи не вимовляєте ні слова, поки не висловиться вона. Виберіть позицію самого галантного слухача і закінчите обвинувальну тираду вашої коханої дівчини своєї добре продуманої і чітко виголошеній примирної фразою.
4
Не сподівайтеся, що ви отримаєте прощення відразу ж. Але скористайтеся всіма доступними засобами, щоб помиритися. Давнім і дуже дієвим способом є спогад про колишні відносинах. Нагадайте своїй подрузі, як вам було весело і добре удвох. Врахуйте, що останнім часом вона займалася зворотним: доводила собі, що ваші стосунки закінчені. Будьте готові до того, що доведеться розгортати цей процес назад.
5
Добийтеся її посмішки взамін усмішок і іронічних зауважень. Звичайно, усмішка не обіцяє повного прощення, але це не так вже й мало. Саме час почати дивувати свою подругу. Доведіть їй, що здатні виконати будь-яке її бажання, звичайно, в межах розумного. Спантеличте подругу несподіваними сюрпризами і подарунками, дайте їй відчути, як ви були засмучені трапилася сваркою, розкажіть їй про свої переживання і думках. Вона обов'язково зрозуміє і відчує, що в ваших відносинах відбулися зміни в кращу сторону.
6
Покличте на допомогу ревнощі. Звичайно, це не самий вдалий спосіб, але іноді і це спрацьовує. Поспілкуйтеся з симпатичною дівчиною. Поставте перед собою завдання - розпалити в своїй подрузі ревнощі і інстинкт власниці, але не більше, щоб не нанести їй психологічну травму і остаточно зіпсувати ситуацію. Звичайно, після цього чекають нелегкі пояснення, але, принаймні, ваша розмова відбудеться.