Як можна отримати голоси.

Користувачі популярної соціальної мережі «Вконтакте» мають можливість отримати додаткові привілеї при допомозі голосів - валюти, яка дозволяє відправляти подарунки, приймати участь у всіляких іграх і додатках, збільшувати свій рейтинг і користуватися іншими платними послугами.
Інструкція
1
Щоб отримати додаткові голоси , попросіть своїх друзів відправити вам подарунок - невелику зображення, що дозволяє висловити своє ставлення до людини. За кожен отриманий презент вам буде нараховано як мінімум 3 голоси .
2
Якщо у когось з користувачів є непотрібні голоси , попросіть поділитися ними з вами. Для безпечного отримання голосів скористайтеся програмою «Менеджер голосів».
3
Для отримання додаткових голосів запрошуйте друзів в ігри і самі грайте в різноманітні додатки. Наприклад, такий додаток, як «Битва за голоси », має безкоштовну лотерею. «Free2Pay» дає можливість користувачам виконувати різні завдання. Щоб знайти такі додатки, вкажіть в пошуку слово « голоси ». Будьте готові до того, що для доступу до деяких додатків необхідно, щоб у вас вже була певна кількість голосів.
4
Крім того, ви можете купити голоси . Для цього натисніть на вкладку «Особистий рахунок» в меню налаштувань і натисніть пункт «Отримати голоси ». Перед вами відкриється список способів оплати. Найпоширеніший - це отримання голосів через відправку sms-повідомлення. Для цього вкажіть свій номер телефону і визначитеся з необхідною кількістю голосів. Далі вам надійде повідомлення, що містить код підтвердження. Введіть його в спеціальне поле. Після цього вам будуть зараховані голоси .
5
Щоб купити голоси за допомогою банківської карти, виберіть цей варіант і вкажіть потрібну кількість голосів. Перед вами відкриється сторінка, де необхідно буде внести дані карти.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не користуйтеся сторонніми програмами, які пропонують безкоштовно отримати голоси. Вірус, що міститься в них, здатний викрасти ваші дані, і ви можете назавжди втратити доступ до своєї сторінки.
Корисна порада
Для покупки голосів ви також можете скористатися електронними платіжними системами: WebMoney, «Яндекс Деньги», «RBK Money», «MoneyMail», «PayPal» і т.д.