Як запустити в інтернеті сайт.

Запуск сайта в мережі інтернет процес не занадто складний. Однак для новачка тут може виникнути багато незрозумілих моментів. Але після перших запусків, ви зможете легко розбиратися в самих тонких моментах. Щоб провести запуск сайта в інтернеті необхідно всього лише три речі: сайт, домен, хостинг.
Вам знадобиться
  • 1) Сайт
  • 2) Домен
  • 3) Хостинг
Інструкція
1
Створивши сайта , перш за все, потрібно подбати про придбання домену. Доменне ім'я - це ваше майбутнє назва сайта . Домен видається в певній зоні, яку ви також замовляєте. Наприклад, зона ru і РФ означає національний домен Російської Федерації, домен com реєструють для комерційних організацій і т.д. При реєстрації доменного імені, ви отримує домен другого рівня, який буде виглядати наступним чином: імя_ сайта .ru (com, org, tv, net).
2
Вибравши компанію з надання реєстрацій домену, приступаємо до процесу авторизації на ньому. Після цього вказуємо необхідний тариф і зону обслуговування. Термін видачі домену зазвичай дорівнює одному року і коштує в середньому 500 рублів. Можна задати своє термін обслуговування. Заповнюємо необхідні поля, вказуємо паспортні дані, вибираємо спосіб оплати. Оплачуємо послуги, і протягом 48 годин ваше доменне ім'я буде оформлено.
3
Приступаємо до вибору хостингів. Сучасний ринок хостинг-провайдерів нараховує сотні компаній з надання хостинг послуг. Тому вибір великий. Однак перш ніж зареєструватися на певній майданчику, дізнайтеся про неї докладніше і прочитайте відгуки користувачів. Вибирайте якісний хостинг, так як від його вибору буде залежати стабільність роботи вашого сайта . Виберіть собі тарифний план. Вартість тарифів визначається кількістю наданого місця під сайт, і виділеним базам MySQL. Вибравши для себе потрібний тариф, оплачуйте послуги. Завантажте ваш сайт на хостинг. Почекавши якийсь час (до 24 годин) перевірте свою пошту.
4
На пошту повинні прийти DNS адреси хостингу. При реєструванні домену ви повинні були помітити ці поля. Зазвичай вони залишаються за замовчуванням. Але після реєстрації хостингу, вам необхідно їх заповнити DNS, які ви отримали. Після цього в особистому кабінеті хостингу в меню «Домени», створюєте новий домен з вашим зареєстрованою адресою. Відбудеться прив'язка домену до хостингу. Тепер набравши ваш сайт в адресному рядку, ви зможете його побачити.