Як намалювати червоним по чорному.

Багатобарвне зображення з невеликою кількістю об'єктів можна перетворити на ефектну чорно-червону картинку. Для цього в редакторі Photoshop буде потрібно накласти на вихідний файл кілька коригувальних шарів.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Відкрийте вихідну картинку в графічному редакторі поєднанням Ctrl + O. Клавішами Ctrl + J продублюйте шар з зображенням. Це дозволить вам мати під рукою оригінальну версію файлу, до якої можна буде повернутися, якщо результат роботи вас не влаштує.
2
Опцією Desaturate групи Adjustments меню Image зробіть картинку чорно-білої. Може виявитися, що більша частина обесцвеченного зображення складається з відтінків сірого, які заважатимуть на цьому етапі роботи. Щоб позбутися від них, опцією Threshold групи New Adjustment Layer меню Layer вставте поверх картинки коригуючий шар. Відрегулюйте настройки фільтра так, щоб на обраного зображення, що складається з чорних і білих областей, збереглися деталі об'єкта.
3
Якщо основна частина вашої картинки стала білою, а ви хочете отримати зображення з чорним фоном, перейдіть на шар з оброблюваних малюнком і інвертуйте його кольору поєднанням Ctrl + I. Старі настройки коректування шару можуть вплинути на змінену картинку не кращим чином. Щоб привести в порядок зображення, двічі клікніть по піктограмі фільтра коректування шару і відрегулюйте його заново.
4
Щоб перетворити білі області малюнка в червоні, вставте поверх шару з фільтром новий коригувальний шар, застосувавши опцію Selective Color з тієї ж групи New Adjustment Layer. Звичайно, все фільтри можна застосувати безпосередньо до картинки, не створюючи коригуючих шарів, але ви позбудетеся можливості змінювати їх настройки.
5
У вікні фільтра Selective Color, яке відкриється після створення шару, виберіть Whites в списку Colors, а в поле Method включите опцію Absolute. Для отримання червоного кольору збільште кількість маджента і жовтого, пересунувши регулятори цих квітів вправо.
6
Результат вийшов яскравий, але плоский і позбавлений великої кількості деталей, присутніх на вихідному зображенні. Щоб повернути втрачені фрагменти, скопіюйте знебарвлену картинку і накладіть її дублікат на верхній коригуючий шар в режимі Multiply. Застосувавши опцію Brightness/Contrast групи Adjustments меню Image, збільште контрастність зображення і скиньте яскравість. Поверх червоних областей картинки з'являться темно-червоні деталі з вихідного малюнка. Можете зменшити непрозорість верхнього шару, якщо деталей виявилося занадто багато.
7
На чорному тлі картинки можуть зберегтися залишки фрагментів вихідної картинки у вигляді червоних крапок. Можете прибрати їх, закрасивши чорним кольором. Для цього додайте в файл клавішами Ctrl + Shift + N новий прозорий шар, увімкніть інструмент Brush і замажте всі зайві фрагменти кольором фону.
8
Опцією Save As меню File збережіть чорно-червоне зображення в файл jpg.