Як можна продати монети СРСР.

У багатьох людей вдома збереглися вийшли з обігу монети . У когось старовинні, царські, від бабусь-прабабусь залишилися, в інших - недавні, радянських часів. І, напевно, багатьох хоч раз, але відвідувала думка про те, що вони чогось та коштують, і не погано було б їх продати.
Інструкція
1
Що вийшли з ужитку монети мають вартість, як, втім, і будь-який інший предмет. Основним критерієм, що визначає ціну того чи іншого примірника, є його рідкість. Не фахівцю визначити це складно.
2
Велика частина радянських монет на сьогоднішній день практично нічого не коштує. Однак деякі з них представляють інтерес для нумізматів. Продати монети можна в різних місцях. Постарайтеся дізнатися, чи є у вашому місті нумізматичний клуб. Заздалегідь оцініть те, що маєте. В інтернеті ви знайдете цінники на монети , поради, що стосуються продажу, та багато іншої корисної інформації. Правда, дешеві екземпляри, швидше за все, нікого не зацікавлять. Але якщо ви виявили у себе монету, вартість якої перевищує 100 доларів, то покупець знайдеться. Запропонуйте купити її колекціонерам місцевого нумізматичного клубу. При цьому важливу роль відіграє ступінь збереження раритету. Клуби та гуртки, однак, є не скрізь.
3
Монети можна продати в антикварний магазин - це досить поширена думка. Але вірно воно лише наполовину. Магазини дійсно набувають монети . Але тільки старовинні. Радянські їх не цікавлять.
4
На допомогу знову прийде інтернет. Відшукайте спеціальні нумізматичні форуми, на яких спілкуються колекціонери. Там ви зможете запропонувати свої монети .
5
Існують також інтернет-аукціони. Про них ви, швидше за все, зможете дізнатися на тих же форумах. Маленька тонкість - для того щоб вигідно продати, ви повинні будете підняти свій рейтинг. Іншими словами, спочатку треба щось купити.
6
До речі, відповідний рейтинг є у кожного колекціонера. Він виражається в умовних одиницях і доступний для ознайомлення. Ви можете дізнатися, скільки угод було у потенційного покупця і наскільки успішно вони завершилися. Це послужить гарантією того, що ви отримаєте належну вам оплату.