Як не набрати зайві кілограми під час вагітності.

Під час вагітності ви повинні уважно стежити за своєю вагою, щоб зайві кілограми не ускладнить виношування дитини і не позначилися на вашій фігурі після пологів. Правильне харчування, помірні фізичні навантаження і прогулянки на свіжому повітрі допоможуть вам тримати себе у формі.
Інструкція
1
Правильно харчуйтеся. Намагайтеся їсти невеликими порціями 5-6 разів на день. Обмежте вживання солодкого, смаженого, копченого, борошняного. Включіть в свій щоденний раціон продукти з високим вмістом клітковини. Вживайте більше свіжих фруктів і овочів, круп, молочних продуктів, нежирного м'яса. Переважно готувати їжу на пару, варити або запікати. Не їжте продукти швидкого приготування, чіпси, не пийте газовані напої. Їжа повинна бути корисною і легкою.
2
Не переїдайте. Вагітність - це не привід їсти за двох. Вам важливо забезпечити себе і малюка необхідними вітамінами і мікроелементами, а не є по дві тарілки за раз. Прислухайтеся до свого організму. Якщо немає апетиту, не змушуйте себе з'їдати перше і друге, обмежтеся питним йогуртом, яблуком, хлібцем, шматочком нежирного м'яса. Якщо вночі виникає відчуття голоду, угамуєте його сухариками, фруктами, кефіром.
3
Дотримуйтесь правильний питний режим. Чиста питна вода повинна бути присутніми у вашому щоденному раціоні в достатніх кількостях. Якщо ви мало п'єте, почуття голоду також буде посилюватися.
4
Регулярно гуляйте на свіжому повітрі. Намагайтеся більше ходити пішки спокійним кроком. Якщо у вас немає особливих обмежень у фізичній діяльності, можна виконувати нескладні вправи для вагітних. Дуже корисні плавання в басейні і легка гімнастика у воді для вагітних.
5
Влаштовуйте собі розвантажувальні дні, але не частіше одного-двох разів на тиждень і бажано після консультації лікаря. Раціон розвантажувального дня може складатися з яблук і кефіру, гречки і яблук, сиру і кефіру.
6
Найчастіше стаєте на ваги і ведіть по можливості щоденник спожитих калорій. Це дозволить вам тримати себе в нормі і стежити за правильним харчуванням.