Як бути стильною і красивою.

Притягати погляди і викликати захоплення хоче будь-яка жінка. Є жінки, які народилися досконалими, а є дами, які зробили себе самі. Іноді для того, щоб бути стильною і красивою, доводиться чимало потрудитися - знайти свою індивідуальність.
Інструкція
1
Вираз обличчя. Навіть найдорожча і шикарна одяг не згладить враження від жінки з погаслими очима і всесвітньою тугою на обличчі. Посмішка ще нікого не псувала, так показуйте її частіше. Відчуєте свою самодостатність - адже вам явно є чим пишатися! Розправте плечі, підніміть голову, додайте впевненості в погляді і гордо крокуйте назустріч свої перемогам.
2
Шукайте свій стиль. Від вас не потрібно суворого відповідності стандартам класики або спортивного стилю. Можливо, вам вдасться знайти ідеально вдале змішання стилів і це буде тільки вашої особливістю. Прислухайтеся до своїх відчуттів - чого вам завжди бракувало? Комфорту, елегантності, недбалої романтичності або ви завжди хотіли бути королевою епатажу? Втілюйте свої ідеї в життя - методом проб і помилок ви прийдете до потрібного результату і знайдете свій власний стиль.
3
Будьте акуратні з квітами. Проведіть ревізію - зберіть тканини різних забарвлень і прикладіть їх до обличчя перед дзеркалом. Ви відразу ж побачите, які з них вас явно псують - запам'ятайте ці кольори і ніколи їх не використовуйте в своїх нарядах. Вдалі варіанти перевірте на сумісність з іншими квітами і тонами. Дотримуйтеся простого правила - вдалими є комбінації не більше трьох кольорів. Однотонні наряди «розбавляйте» яскравими аксесуарами, а кричущі костюми «заспокоюйте» спокійними деталями.
4
Умійте бути стрункою. Бути стильною і красивою зовсім не означає мати ідеальні пропорції. Якщо ви відрізняєтеся пишною фігурою, то не робіть типової помилки - не купуйте одяг більшого розміру. Підкреслюйте свої достоїнства і приховуйте те, що ви хочете заховати за допомогою деталей - аксесуарів і елементів одягу.
5
Підкресліть свою красу. Дивно красивою жінку робить її образ - макіяж, одяг, зачіска, хода, поворот голови, погляд та інші індивідуальні особливості. Подаєте себе з гідністю і будьте впевнені - ви прекрасні!