Як залишатися добрим.

Зробити одного разу добру справу легко. Набагато складніше завжди залишатися добрим, незважаючи на підступи, які будує вам навколишній світ. Осягати цю науку можна до глибокої старості, так і не досягнувши досконалості.
Інструкція
1
З ранку прокидайтеся в хорошому настрої. Одна з головних умов прекрасного ранкового настрою - міцний сон. Привчіть себе лягати спати і прокидатися в один і той же час, і тоді ви будете висипатися набагато швидше, та й почувати себе краще.
2
Добра людина - простий і безкорисливий. Якщо ви надали комусь послугу, не слід потім вести себе так, немов ваш приятель ні на що не здатний без вашої допомоги. Помилкою з вашого боку буде і постійне нагадування про послугу, прохання зробити щось у відповідь. В давнину у японців було прийнято, що самурай, який врятував кому-небудь життя, стає його рабом в подяку за те, що йому дозволили надати таку послугу. Задумайтесь над цією традицією.
3
Умійте слухати. Коли приятель розповідає про свої проблеми, у вас може виникнути бажання негайно кудись бігти і щось робити для того, щоб допомогти. Однак, можливо, людині просто хочеться виговоритися. Якщо ви уважно вислухаєте людини, йому полегшає.
4
Будьте працелюбні. Легко роздавати гроші щедрою рукою і допомагати сусідці сидіти з дитиною, коли ви пустопорожнє нероба, якого забезпечують родичі. Але ваш вчинок буде означати значно більше, якщо ви будете розуміти ціну заробленим грошам і вільному часу, який ви добровільно віддаєте на догоду ближнім.
5
Вчіться володіти собою. Складно залишатися добрим, коли вам наступили на ногу в трамваї, нахамили в магазині і прищемили руку дверима в під'їзді. Однак не варто кидатися в люті на оточуючих. Долічіть до десяти, подумки продекламують улюблений вірш, а, коли гнів відступить, в коректній формі висловіть кривдникові ваше невдоволення.