Як записати відео з веб.

Сьогодні вже немає сенсу розмірковувати на тему, що раніше з'явилося: веб-камера або відеосервіс YouTube ?. Одна річ стала ясна світові, що без веб-камери досить проблематично записувати ролики для цього сайту, якщо, звичайно, у вас немає хорошої відеокамери. Велика кількість людей додають свої відео, які знімають на веб-камеру в прямому ефірі.
Вам знадобиться
  • Веб камера (відеокамера), аккаунт на сайті YouTube, електронна пошта.
Інструкція
1
При виконанні всіх дій, описаних нижче, можна помістити відеозапис на сайті YouTube. Відкрийте ваш інтернет-браузер і зайдіть на сторінку відеосервісу Youtube
2
Пройдіть реєстрацію на сайті. На ваш e-mail буде відправлений код підтвердження (посилання підтвердження).
3
Активуйте цей код. Увійдіть на сайт YouTube як зареєстрований користувач. Переконайтеся, що ваша веб-камера повністю підключена до комп'ютера.
4
На головній сторінці можна знайти посилання для переходу на сторіночку записи з камери (youtube.com/my_webcam).
5
Заповніть всі поля (інформація про завантажуваний відео) в лівій частині вікна. Цю процедуру необхідно закінчити перед початком процесу запису.
6
Якщо на екрані з'явилося повідомлення "youtube.com запитує доступ до вашої камері і мікрофону", натисніть кнопку "Дозволити".
7
Якщо ви з якихось причин не бачите вашого зображення у вікні записи, то спробуйте вибрати інше джерело відео зі списку.
8
Після того як ви побачите зображення з камери, можете натискати кнопку "Запис". Розпочнеться запис.
9
Після того як запис відеоролика підійшла до кінця, натисніть кнопку "Готово", якщо ви повністю задоволені підсумковим результатом. Інакше натисніть кнопку "Повторити запис", щоб спробувати ще раз записати це відео.
10
Після натискання на кнопку "Готово", ваше відео завантажиться на сайт YouTube. Потім почнеться його обробка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pKZLK_Uv18s
Використання веб-камер для спілкування сьогодні стало повсюдним, з кожним днем більше людей приєднуються до числа тих, хто може не тільки поговорити, але і побачити співрозмовника, що знаходиться на іншому кінці земної кулі. Однак, крім цього, «традиційного» способу використання, веб-камер а може виконувати не тільки передачу відео в режимі онлайн, а й запис роликів на жорсткий диск вашого комп'ютера, подібно до того, як це робить відеокамера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, веб-камера, початкові навички по роботі з комп'ютером, програма для роботи з веб-камерою (наприклад, проста утиліта CameraA)
Інструкція
1
Підключіть веб-камер у до комп'ютера і встановіть її драйвер. До речі, якщо в комплекті з камерою є диск, на ньому, як правило, знаходиться і програма, за допомогою якої ви зможете записувати відео. Якщо це так, встановіть її.
2
Запустіть програму для роботи з веб-камер ой. Перед тим, як почати запис, необхідно встановити параметри відеозйомки. Для цього зайдіть в меню "Налаштування" (в англійському варіанті «Settings») і виберіть пункт "Налаштування відео». Встановіть дозвіл майбутнього ролика та потрібну частоту кадрів. Стандартна чіткість складає 640х480, а частота кадрів 30 в секунду. Проте, багато камери дозволяють знімати кліпи з більш високою якістю, аж до Full HD. Для таких камер можна встановити більш високі параметри.
3
У вкладці «Запис» виберіть пункт «Почати запис». У багатьох програмах кнопка запису винесена в головне вікно, в цьому випадку шукати її меню не потрібно. У вікні, виберіть, в який файл буде здійснюватися запис. З цього моменту і до натискання кнопки зупинки запису буде йти відеозапис.
4
Переглянути записаний матеріал ви можете як прямо через програму для роботи з камерою, так і через який-небудь відеопрогравач, наприклад, KMP Player.