Чому не буде слабохарактерною. Як перемогти нерішучість.

Недолік самодисципліни і слабохарактерність може перешкодити вам добитися успіхів у житті. Працюйте над собою і побачите, як ваша кар'єра піде в гору, а відносини з близькими налагодяться.
Інструкція
1
Зізнайтеся собі, що деякі якості заважають вам у досягненні ваших цілей. Це дуже важливий крок, адже якщо ви будете знати, з чим вам потрібно боротися, змінитися буде набагато легше. Складіть список із своїх слабких і сильних сторін. Сильні, позитивні якості вам потрібно розвивати ще більше, а ті, яких вам не вистачає, виробляти.
2
Почніть роботу над коригуванням свого характеру. Наприклад, якщо ви вважаєте себе занадто м'якою людиною, працюйте над самооцінкою і любов'ю до себе. Якщо думаєте, що ліниві, можливо, вам не вистачає мотивації. З невмінням відстоювати свою точку зору можна боротися, розвиваючи ораторське мистецтво. У випадку якщо ви легко йдете на поводу інших людей собі в збиток, розставте пріоритети в житті.
3
Подумайте, для чого саме вам потрібен сильний характер. Напевно, є сфера в житті, яка зараз для вас найбільш важлива. Поставте собі маленьку мета, щоб поліпшити своє становище. Наприклад, якщо хочете просунутися по службі, зробіть своїм завданням отримання керівництва над невеликим проектом.
4
Працюйте наполегливо над досягненням своєї мети. Коли у вас все вийде, намітьте наступний крок. Не зупиняйтеся і не розпилюйтеся. Коли у вас буде чітка мета і ясне розуміння, що потрібно виправити в собі для її досягнення, успіх не змусить себе довго чекати. Візьміть ініціативу у власні руки, адже ви захищаєте свої інтереси.
5
Позбавтеся від шкідливих звичок. Це найкраще, що ви можете для себе зробити. У процесі боротьби з ними ваша воля стане сильнішим. Крім того, усвідомлення, що ви перемогли свої слабкості, буде надавати вам впевненості в собі та ентузіазму для нових звершень. Хорошим тренуванням самодисципліни може бути регулярне відвідування фітнес-клубу.