Як не їсти після 18 годин.

Тим, хто намагається стежити за своєю фігурою, дуже важливо харчуватися правильно. Досить часто зайві кілограми з'являються через рясної вечері, тому проблема того, як не їсти після 18 годин, не втрачає своєї актуальності. Не варто розраховувати, що досягти цього занадто просто, але якщо поставити перед собою мету, то домогтися її цілком можливо.
Інструкція
1
Приймаючи рішення не їсти ввечері, постарайтеся організувати харчування так, щоб обід був досить ситним. Якщо обмежувати себе в продуктах протягом дня, то відмовитися від вечері буде дуже важко.
2
Бажано ввести таку трапезу, як полуденок, або ж брати з собою на роботу вечерю. Так як у більшості трудящих робочий день закінчується о 18 годині, то вечеряти доведеться без відриву від виробництва, або ж відмовитися від нього в принципі.
3
Якщо ж увечері почуття голоду занадто болісно, з'їжте замість вечері що-небудь легке. Це можуть бути овочі, фрукти, сир або трохи сиру. Такі продукти не принесуть зайвих калорій, але дозволять приборкати апетит.
4
Можна спробувати перестати вечеряти в кілька етапів, спершу зробивши трапези більш легкими, поступово перенісши час вечері на більш раннє. В якості такої вечері підійдуть омлет, відварна курка, овочевий салат.
5
Для того, щоб не відвернутися від почуття голоду, знайдіть собі цікаве заняття. Це може бути відвідування спортивного залу, спілкування з друзями чи інше хобі, що дозволяють забути про їжу і не вечеряти.
6
Відмовтеся від занадто гострих, солоних і пряних страв. Вони, так само як і алкоголь, стимулюють апетит і не їсти ввечері після такого обіду буде складніше.
7
Будьте готові до того, що особливо важко буде лише перші два тижні. Потім організм звикне і не є після 6:00 стане набагато простіше.
8
У перший час щоб уникнути зривів постарайтеся не зберігати в будинку цукерки та солодощі. Багатьом набагато простіше відмовитися від тарілки супу або прісного гарніру, ніж від смачного десерту.
Корисна порада
В якості психологічного способу контролю за своїми харчовими потребами можна спробувати прикріпити на холодильник зображення, відбиває апетит. Це може бути власна фотографія в максимально набраному вазі або ж просто картинка того, до чого може призвести надмірне харчування перед сном.