Як відключити вай-фай. кишеньковий вай фай.

Активне використання Wi-Fi адаптера ноутбука або планшетного комп'ютера істотно знижує термін роботи акумулятора. Для економії енергії рекомендують застосовувати спеціальні заходи.
Інструкція
1
Увімкніть мобільний комп'ютер. Після завершення завантаження операційної системи Windows клікніть лівою кнопкою миші по іконці мережевих з'єднань. Вона розташована в правому нижньому куті робочого столу.
2
Виділіть активне бездротове з'єднання і натисніть кнопку «Відключення». Дочекайтеся виконання запущеного процесу. Пам'ятайте про те, що після розриву мережевого з'єднання адаптер все ще продовжує працювати.
3
Для забезпечення максимального енергозбереження повністю вимкніть Wi-Fi адаптер. Для цього натисніть спеціальних клавіш. Якщо ця функція не передбачена розробниками ноутбука, виконайте програмне виключення адаптера.
4
Відкрийте диспетчер пристроїв операційної системи Windows. Перейти до цього меню можна через властивості пункту «Комп'ютер». Знайдіть Wi-Fi адаптер серед інших мережевих пристроїв. Клікніть по його назві правою кнопкою миші.
5
У розгорнулося меню виберіть пункт «Відключити». Підтвердіть деактивацію вибраного обладнання.
6
Якщо ви маєте справу з планшетним комп'ютером на базі ОС Android, включите цей пристрій і перейдіть в головне меню. Виберіть пункт "Налаштування" і перейдіть до підпункту «Бездротові мережі».
7
Відкрийте меню редагування параметрів мереж Wi-Fi. Тепер зніміть галочку, розташовану в поле «Wi-Fi адаптер». Тим самим ви вимкніть даний пристрій. Якщо ж ви хочете розірвати з'єднання з активною мережею, клікніть по її назві і виберіть пункт «Відключити».
8
Тепер утримуйте палець або стилус на назві даної мережі. У розгорнулося меню виберіть пункт «Не підключатися до цієї мережі». Це запобіжить автосоедіненіе через точку доступу.
9
Поверніться в попереднє меню і відключіть функцію «Автоматично підключатися до незахищених мереж». Змініть параметр на "Повідомляти про доступність мереж».