Як виплатити борг.

Кредит - відмінна можливість для покупки будь-якої речі відразу, без необхідності довгого накопичення коштів. Однак у цьому випадку необхідно дотримуватися плану виплата кредиту, що може бути непросто, а часом нездійсненно.
Інструкція
1
Плануйте ваші витрати, встановивши основною статтею витрат виплату по кредиту. Уріжте статті витрат, які не є основними і необхідними. У багатьох випадках затримка з виплатою кредиту може бути чревата штрафними санкціями.
2
Шукайте способи додаткового заробітку, як по вашій спеціалізації, так і що знаходяться в стороні від неї. Улаштуйтеся на додаткову постійну роботу, або задовольняйтеся разової підробітком - в будь-якому випадку додаткові гроші для вас означають більш швидку виплату кредиту. Однак у цьому випадку існує ряд обмежень - найбільш переважними є робота репетитором, фрілансером, словом - будь-яка робота з частковою зайнятістю. Також підходить робота в вечірню зміну. Однак пам'ятайте, що ви повинні бути в змозі витримати заданий ритм. Підробіток не повинна заважати вашій основній роботі. Виділяйте на сон достатня кількість часу, мінімум шість годин на добу. Можливо, ви в змозі витримати в напруженому ритмі один-два тижні, може бути, навіть місяць, але надалі це обернеться перестомлюваності, яка неблагополучно позначиться на вашій працездатності.
3
Якщо ви розумієте, що не справляєтеся зі своєчасними виплатами, запросите реструктуризацію боргу. Попередньо прорахуйте умови, на яких ви гарантовано в змозі виплачувати кредит. При достатньо великому завзятості і наполегливості є всі шанси на задоволення вашого прохання. У випадку якщо ви втратили основне джерело доходу, домовтеся на мінімальні платежі протягом максимально можливого терміну кредиту. Уточніть, чи є можливим отримати так звані «кредитні канікули», протягом яких буде необхідно виплачувати тільки відсотки по кредиту.
4
У разі ж якщо домовитися з банком не вдалося, але ваші фінансові труднощі носять тимчасовий характер, використовуйте варіант продажу майна. Звертайтеся до скупникам лише в повністю безвихідному становищі. Намагайтеся обійтися прямий продажем через газети, подібні «З рук в руки».