Як включити домофон.

Для того щоб убезпечити свій будинок від непрошених гостей, використовуються різні засоби - і двері, і охоронна сигналізація, і навіть ґрати на вікнах. Однак часом найефективнішим способом є домофон , що дозволяє мешканцям самим вирішувати, хто увійде, а хто ні.
Інструкція
1
Перш ніж займатися підключенням домофон а, його необхідно замовити і оплатити. Для цього визначитеся з наявністю бажаючих встановити домофон , розділіть вартість на кількість осіб і зверніться у відповідну фірму. Після підписання договору на надання послуг не забудьте отримати всі екземпляри електронних ключів-ідентифікаторів, які дозволяють входити в будинок без набору будь-яких кодових цифр.
2
Якщо з якоїсь причини ви вирішуєте самостійно підключити домофон , виріжте в нерухомої частини під'їзної двері нішу певних розмірів. Ці розміри повинні відповідати розмірам металевого корпусу, всередині якого розташований центральний блок домофон а, а на лицьовій стороні знаходиться панель виклику. Нішу також можна вирізати в стіні будівлі - в будь-якому з цих випадків зміцните корпус домофон а за допомогою гвинтів або шурупів, загвинчуючи їх в отвори на задній частині домофон а.
3
Проведіть в під'їзді магістральну проводку для кожного з абонентських пристроїв, під'єднуючи їх паралельно і з дотриманням полярності. Використовуйте для проводки стандартний многожільниий телефонний провід плоскої форми.
4
Встановіть абонентські пристрої, що є трубку з кнопкою включення і переговорним механізмом, в кожній квартирі і запрограмуйте їх. Простежте за тим, щоб код кожної трубки збігався з номером відповідної квартири. Потім підключіть магістральну проводку до спеціальних клем на двох контактних колодках в центральному блоці.
5
Використовуйте понижуючий трансформатор для підключення домофон а до електромережі, і коли після подачі живлення на дисплеї загориться вогник, почекайте секунд двадцять. Після цього домофон буде готовий до експлуатації. Однак не забудьте після цього зміцнити його лицьову панель гвинтами і рассверлить, щоб уникнути можливості вандалізму.