Як можна красиво заколоти чубок. Як красиво заколоти чубок.

Перукарі рекомендують підправляти форму зачіски приблизно раз на місяць, проте не всі жінки слідують цій раді. Якщо вам необхідно злегка змінити свій образ, а часу на похід в салон немає, спробуйте укласти свою чубок не так як завжди. У цьому вам допоможуть різні невидимки, шпильки, обідки і пов'язки.
Інструкція
1
Зачешіть чубок назад і закріпіть невидимками. Якщо ви володарка дуже густого волосся і переживаєте про те, що зачіска розтріпається, попередньо нанесіть гель або мус на поверхню. Невидимки можна кріпити паралельно один до одного або хрест-навхрест.
2
Якщо у вас широкі вилиці і вам хочеться візуально їх звузити, перед закріпленням чубчика начешіть її і зафіксуйте засобом для укладання. Красива шпилька замість звичайних невидимок додасть зовсім інший вигляд вашої зачісці, що дуже допоможе в урочистих випадках, на підготовку до яких дуже мало часу.
3
Власниці густих челок можуть візуально зменшити цей елемент зачіски, не вдаючись до послуг перукаря. Зачешіть основну частину волосся наверх і заколіть невидимками, залишивши на лобі лише кілька тонких пасом.
4
Чубчик можна зафіксувати на боці, закріпивши її шпильками. Якщо ж ви хочете трохи урізноманітнити свій образ, злегка завийте чубок і покладіть її хвилею, притиснувши невидимками до волосся на скроні. Також можна розділити її навпіл і закріпити по обидві сторони голови. У такому випадку можна додатково використовувати обідок, надівши його на проділ між чубчиком і основний зачіскою, що додасть вашій зовнішності романтичний відтінок.
5
Чубчик може стати і основною прикрасою зачіски, якщо ви заплете з неї косичку або колосок, обрамляючи тим самим особа. Можна оформити її і по-іншому, розділивши на 2 рівні частини і скрутивши їх в щільні джгути, а на скронях закріпивши невидимками. Місце фіксації краще прикрити волоссям з боків. Якщо ж зробити не 2, а кілька джгутиків, з них можна заплести косички, що додасть вашій зачісці ще більшу ефектність.
6
Якщо ви хочете відростити обридлу чубок , а красиво укласти її не виходить, скористайтеся обідками і стрічками для волосся. Зачешіть непотрібний елемент зачіски назад і притисніть зверху обраним аксесуаром. Майте на увазі, що жінкам, що володіє надто круглим обличчям, бажано уникати тонких обідків і пов'язок.