Як повернути колишні налаштування.

Повернути колишні настройки системи на комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows, можна за допомогою вбудованого інструменту «Відновлення системи». Залучення додаткового програмного забезпечення не потрібно.
Інструкція
1
Запустіть вбудовану функцію відновлення системи. Для цього в ОС Windows версії ХР викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і виберіть розділ «Відновлення системи». Альтернативним способом запуску потрібної функції може стати вибір пункту «Довідка та підтримка» в головному меню «Пуск» і відкриття розділу «Вибір завдання». Вкажіть команду «Скасування змін за допомогою відновлення системи». Ще один метод - поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте% SystemRoot% system32estorestrui.exe в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти, натиснувши кнопку OK.
2
Створіть точку відновлення в ручному режимі. Для цього виберіть опцію «Створити точку відновлення» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Далі». Надрукуйте потрібне визначення створюваної точки в рядку «Опис контрольної точки відновлення» і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Створити».
3
Натисніть кнопку «Додому» для повернення в головне вікно утиліти і виберіть опцію «Відновлення попереднього стану комп'ютера». Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі» і вкажіть потрібну дату або ім'я точки відновлення в списку наступного діалогового вікна. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Далі» у вікні запиту системи, і дочекайтеся завершення процесу відновлення. Показником цього стане перезавантаження системи в автоматичному режимі.
4
Зверніть увагу на те, що утиліта надає також можливість скасування виконаного відновлення, якщо результат незадовільний, і вибору іншої контрольної точки. Слід також пам'ятати, що програми, встановлені після створення точки відновлення, можуть бути втрачені, тому рекомендується попереднє створення копій потрібних програм на знімному носії.