Як зробити лівий світло. фари праворульних машин.

Всі автомобілі мають дальній і ближній світло фар. Далекий сліпить зустрічних водіїв однаково, як на «лівих», так і на «правих» фарах. Близький на праворульних автомобілях додатково висвітлює ліву сторону, яка б була узбіччям при лівосторонньому русі ... Але в Росії з великою кількістю праворульних автомобілів і лівостороннім рухом неправильний світло фар створює проблеми зустрічним водіям в умовах нічної їзди.
Вам знадобиться
  • - непрозора стрічка-скотч;
  • - ножиці;
  • - жесть або алюсміній;
  • - набір інструментів для зняття і розбирання фар
Інструкція
1
Щоб виправити світло фар з «правого» на «лівий», іншими словами, зробити його таким же, як і на леворульних автомобілях, придбайте і встановіть на машину фари європейського зразка. Це найправильніший спосіб, дуже простий і діє на 100%. Але, на жаль, досить дорогий і не завжди можливий, оскільки не для всіх японських авто існують європейські фари.
2
Візьміть непрозору плівку і заклейте їй певну частину скла фари так, щоб частково прибрати світло овой пучок, направлений вліво і вгору. Це теж простий і дешевий спосіб, але не дає 100% гарантії і що є порушенням ГОСТу. Крім того, плівка може відвалитися з часом або бути відірвана перехожими.
3
Зніміть фару з автомобіля і уважно розгляньте її зі зворотного боку. Лампочки Н4 на всіх праворульних автомобілях зафіксовані не строго вертикально, а повернені за годинниковою стрілкою на певний кут, часто дорівнює 30 градусам. Вийміть лампу з настановного гнізда і поставте її так, щоб вона була повернута на той же кут, але в протилежну сторону.
4
Для цього знайдіть спеціальний вусики-держателі, що фіксують фару в певному положенні. Акуратно відріжте ножицями частина вусиків так, щоб лампа могла зафіксуватися в своєму гнізді під іншим кутом. При цьому не відрізайте їх повністю, а залиште 0,5-1 мм від кожного вусика. Залишки загострите, щоб лампа добре трималася в фарі і не проверталася мимовільно.
5
Описаний спосіб зміни кута повороту лампочки не підходить для ксенонових фар. Якщо на вашому автомобілі встановлені саме такі, для виправлення світло а виготовте і встановіть шторки. Як матеріал для них візьміть алюміній або жерсть. Сточите корпус відбивача лампи і встановіть на нього вирізану шторку так, щоб вона закривала падаючий світло на ліву сторону. Потім лампу разом зі шторкою встановіть в посадочне гніздо так, щоб шторка потрапила своїм верхнім краєм всередину ковпачка фари. Утримуватися шторка повинна за рахунок тертя між лампою і настановним гніздом.