Як включити bluetooth на телефоні. Як відключити блютуз в мобільному телефоні.

Мобільні телефони, оснащені функцією Bluetooth, дозволяють обмінюватися даними по радіоканалу на відстані до десяти метрів. Пристрій, з яким здійснюється обмін (у тому числі, інший телефон), повинно мати такий же інтерфейс.
Інструкція
1
Знайдіть у меню свого телефону пункт під назвою Bluetooth. Наприклад, в апаратах Nokia він може мати таке розташування: «Налаштування» - «Зв'язок» - Bluetooth.
2
З'явиться форма введення, що складається з декількох полів. У полі Bluetooth виберіть варіант «Включено», щоб інтерфейс включився. У полі під назвою «Доступний всім» або аналогічним виберіть варіант «Так» або «Ні», в залежності від того, чи бажаєте ви, щоб ваш телефон був видимим з інших апаратів. Врахуйте, що якщо телефон є видимим, уразливості в його прошивці можуть дозволити зловмисникам зчитувати без вашого відома вміст його пам'яті. Але ймовірність цього досить мала. В полі «Назва телефону» введіть довільну рядок. У ній можна використовувати як латиницю, так і кирилицю. Щоб не викликати інтересу у потенційних викрадачів, можна ввести в це поле назву якого-небудь недорогого апарату. При наявності поля «Віддалений доступ до SIM» в цілях безпеки обов'язково введіть у нього значення «Відключено».
3
Щоб передати файл на інший телефон, виберіть його за допомогою вбудованого диспетчера файлів або аналогічної за призначенням програми стороннього виробника (наприклад, X-Plore). У контекстному меню виберіть пункт «Передати», а потім підпункт «За Bluetooth» (точні назви цих пунктів залежать від використовуваної програми). Запуститься автоматичний пошук пристроїв. Виберіть серед них телефон одержувача. На ньому з'явиться запит на прийом. Дайте відповідь на нього позитивного, і файл буде переданий. Він опиниться в тій же папці, в якій зберігаються прийняті SMS- і MMS-повідомлення. Якщо на обох телефонах виникне форма запиту пароля, введіть у кожен з них будь чотиризначний число - головне, щоб воно було на обох апаратах однаковим. Не передавайте особам, що не входять у звичайний коло сім'ї, файли, права на які належать не вам. Прийнявши від невідомої особи виконуваний файл, ні в якому разі не запускайте його - він може виявитися шкідливим.
4
На комп'ютер, оснащений інтерфейсом Bluetooth, файли передавайте аналогічним чином. Різниця буде полягати лише в тому, що запит на прийом висвітлюватися на екрані не буде - комп'ютер прийме файл без попередження.
5
Для сполучення з телефоном зовнішнього ГЛОНАСС- або GPS-приймача спочатку виконайте загальний скид приставки, натиснувши на ній відповідну кнопку. Потім запустіть на телефоні навігаційну програму, а в її мень виберіть пункт, відповідний пошуку приймача. Знайшовши останній у списку пристроїв, виберіть його. Введіть пароль 0000, а якщо він не підійде, спробуйте паролі 1234 і 12345. Відразу після сполучення приймач стане невидимим для інших телефонів, поки його знову не поставлять під загальним скиду.
6
бездротову гарнітуру підключайте до телефону через згаданий вище пункт меню Bluetooth. Зробіть повний скидання гарнітури призначеної для цього кнопкою. Натисніть праву кнопку джойстика телефону, і замість форми введення з'явиться список парних пристроїв. Виведіть контекстне меню лівої подекранной кнопкою і виберіть пункт «Нове поєднане пристрій» або аналогічний. У списку виберіть гарнітуру, а потім введіть пароль доступу, як зазначено вище. Через це ж меню можна видаляти парні пристрої, наприклад, якщо гарнітура передана іншій особі.
Зверніть увагу
Прийміть заходи для забезпечення збереження даних.