Як знайти файли на жорсткому диску. Як знайти фото з жорсткого диска.

Персональні комп'ютери сьогодні заміняють нам мультимедійні центри розваг і робочий кабінет. Жорсткі диски все більших обсягів дозволяють накопичувати величезну кількість різних файлів і папок. І як складно іноді знайти в усьому цьому калейдоскопі документів, музики і картинок потрібний файл. Просто перегортати папки вже не виходить, адже їх не одна сотня.
Інструкція
1
На цей випадок приходить пошук Windows. Він запускається прямо з меню «Пуск» - в Windows XP це пункт «Пошук», в Windows Vista і 7 - рядок «Знайти файли і папки». Також можна запустити пошук натисканням клавіш "Win" + F.
2
Windows XP: У лівій панелі вікна пошуку потрібно задати параметри, за якими буде проводитися обчислення потрібного файлу або папки. Якщо ви шукаєте мультимедіа, виберіть «Зображення, музику та відео». Для пошуку документів, у тому числі Microsoft Office, потрібно вибрати розділ «Документи». Якщо ви не знаєте розширення файлу, виберіть «Файли і папки» .В вікно «Частина імені файлу або ім'я файлу цілком» потрібно вписати назву шуканого файлу, а в «Пошук в» вибрати жорсткий диск або флеш-накопичувач, на якому здійснюється пошук. Також можна шукати по всьому комп'ютеру, для цього потрібно вибрати «Мій комп'ютер». Після налаштування пошуку, приступайте до нього, натиснувши "Знайти".
3
Windows 7: У вікні пошуку в правому верхньому куті введіть назву або частину імені файлу/папки. Натиснувши один раз лівою кнопкою миші по полю для введення шуканого слова, ви уідіте кілька налаштувань: Вид - формат шуканого файлу (контакт, документ, музика, папка, гра, відео і т.д.); Дата зміни; Тип - можливі розширення шуканого файлу; Размер.После налаштувань і введення тексту натисніть "Enter" і спостерігайте за появою результатів пошуку в головному вікні.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте ім'я файлу, але знаєте його розширення, введіть його в форматі "* .расшіреніе" (без лапок, наприклад, * .mp3 або * .docx) і спробуйте знайти потрібний файл, обмежуючись пошуком по певним розділам.
Мабуть, немає такого користувача комп'ютера, який би не втрачав потрібний документ, фотографію або пісню на своєму жорсткому диску. І, здавалося б, усі знають про те, що в Windows є пошук, однак, знайти щось буває зовсім не просто. Виявляється, треба знати, як шукати!
Інструкція
1
Перше, що потрібно знати - це як викликати панель пошуку. Як і багато інших дій в Windows, виклик вікна пошуку можна здійснити мінімум двома способамі.1. Натиснути меню «Пуск» і вибрати пункт меню «Пошук» .2. Натиснути одночасно клавішу «Windows» (клавіша зі значком у вигляді віконця) і клавішу «F» .І в тому, і в іншому випадку перед вами відкриється вікно пошуку Windows.
2
Друге, що вам слід зробити - це в лівій панелі вікна пошуку вибрати потрібний вам параметр поіска.1. Якщо ви шукаєте мультимедійні файли - вибирайте розділ пошуку «Зображення, музику або відео» .2. Якщо ви шукаєте документи - вибирайте розділ пошуку «Документи (текстові файли, електронні таблиці і т.д.). 3. Якщо ви не впевнені, який саме ви шукаєте файл - вибирайте розділ «Файли і папки» .В общем-то, будь-який файл можна шукати, вибравши розділ «Файли і папки», але швидкість пошуку по конкретному розділу буде вище.
3
Третє, що вам слід зробити - в меню вибрати віконце «Частина імені файлу або ім'я файлу цілком» і вписати сюди назва шуканого файлу, і трохи нижче, в віконці «Пошук в:» вибрати ту частину жорсткого диска, де може перебувати потрібний файл. Якщо ви не впевнені точно в назві файлу, можна ввести одне слово з назви або навіть частина слова. Якщо ви не впевнені, де саме на жорсткому диску комп'ютера знаходиться втрачений файл або папка, ви можете в віконці «Пошук в:» вибрати «Мій комп'ютер», і в цьому випадку пошукова система буде шукати по всьому жорсткому диску. Налаштувавши параметри пошуку під свої потреби, натискайте кнопку «Знайти» і буде проведений пошук, а його результати будуть представлені в правій частині вікна пошуку.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте назви файлу, але вам відомо, що це файл певного типу, ви можете задати особливі параметри для пошуку. Якщо ви шукаєте файл формату mp3 в рядку пошуку введіть * .mp3 і постарайтеся обмежити область пошуку певної папкою або розділом жорсткого диска. Пошуковик знайде всі файли такого формату в тому місці, яке ви вказали. Точно також можна шукати файли будь-якого формату, наприклад * .doc, * .txt, * .avi, і т.д.